Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt a legcikibb dolog ami...

Mi volt a legcikibb dolog ami valaha történt veletek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 12. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Amikor megtudtam hogy a főnököm transz. De akkorra már elvállaltam a munkát. :D
2013. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Ráestem egy srácra a vonaton :(

Egy gimibe járunk 3 éve!!

Nem is csúnya, sőőőőőőőt!

xDDDDD

:))

2013. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Befingottam amikor egy lánnyal beszélgettem.
2013. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó XD. Legalább nagyot szólt? :D
2013. márc. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%

Tudjátok, megerőszakoltam egy szüzikét és nem elég, hogy 15 év sittet kaptam, de el is kellett vennem feleségül.

Na szóval, mikor kijöttem a kóterből, 15 év után, ott volt az összes gyerekem is, amely tőle született, ikrekként.

Különleges eset, mert 14-en voltak, eddig csak ötösikrekről hallottam. Az meg még cifrább, hogy az életkoruk sem passzolt, mert csecsemőtől a 14 évesig az összes évjárat képviselve volt és egyszerre harsogták, hogy apu, apu, apu!

Megpróbáltam visszamenekülni, de az a piszok smasszer nem akart visszaengedni, kicsit megrugdostam, így hát lehet, hogy kapok egy, vagy másfél év pihenőt a bíróságtól, mert most aztán gályázhatok a kölkökre meg az én szende szüzikémre.

Bár talán már nem is olyan szende, mert a múlkor úgy pofán csapott egy bunkósbottal, hogy az egyik szemem is kiverte, de még majdnem, hogy ártatlan a lelkem.

Kissé bánom már, hogy erőszakos voltam, nektek sem javaslom...

2013. márc. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Hát hogy valaha azt most nem tudom.

De egyszer volt hogy mentem suliba, és már késésben voltam. Persze a sulikapujától 6-8 méterre ott állt vagy 4-5 tanár persze mindet ismertem.Megyek nagy lendeülettel közben persze nézem a tanárok, hogy beszélgetnek. Megyek nézem őket fordulok be a kapun mind észre vesznek köszönök és azzal a lendülettel nekimegyek a kapunak, telibe fejeltem szépen de úgy hogy kongott a kerítés meg a fejem is. xD Félperces hatásszünet amíg feleszméltem után húztam be a csíkot. Gondolom kilettem röhögve.

2013. márc. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

sok van...

pl. egyszer tesi órán nagyon kellett pukiznom és épp kiütőztünk, és mikor kiütöttek, annyira megijedtem, hogy kicsúszott...és a leggázabb, hogy még rohadt hangos is volt és mindenki rajtam röhögött..

vagy amikor egyszer télen mentem hazafelé és a járda meg olyan csúszós volt a jégtől, hogy eltanyáltam, miközben csomóan ott jöttek mögöttem...

vagy egyszer tesi órán keresztbe kellett volna nekifutásból átugranunk a szekrényt, én következtem, így hát elkezdtem futni, de nem mertem átugrani, ezért nekimentem a szekrénynek, aztán visszacsúsztam és a dobbantóra ráestem, onnan meg le a földre.

de volt még olyan is, hogy álltam a buszon, síri csend volt, én meg éreztem, hogy csuklanom kell, de vissza akartam tartani, és hát nem sikerült és csuklottam egy tök nagyot.

ez nem nekem volt ciki, de egyszer osztálytársammal jöttünk hazafelé és épp a zebrán keltünk át, amikor elejtette a kezéből az aprót, és a pénzérme pont beleesett egy kis kör alakú mélyedésbe, osztálytársam meg ott próbálta kiszedni, de nem sikerült neki, a kocsik meg már ott dudáltak, mert nekik meg addigra zöld volt a lámpa xd

elég ciki volt :'D

15l

2013. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!