Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Sztetek sikerem lehet ha...

Sztetek sikerem lehet ha kukás kocsival megyek el randira?

Figyelt kérdés

Kukás kocsi vezetőként dolgozom és nincs saját autóm ezért munka után is ,,céges autót használom"

Hnap randim lesz egy lánnyal. A randi végén felkínáljam, hogy haza viszem?



2013. márc. 15. 16:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Naná, mit vacakolsz.

Ha nem frankó a mancus, akkor rögtön a helyére is teheted.

Hazafelé hátul fog kapaszkodni?

2013. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Tuti siker, sok szerencsét!
2013. márc. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Attól függ... ha egy cigány férfivel fogsz randizni, és te vezeted a kocsit, akkor siker, de ha háltul kapaszkodva állsz... érdekes látvány lenne.
2013. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én bevállalnám:3
2013. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát a főnököd a műholdas követő miatt előbb tudná, hogy merre jársz, mint a kedvesed.
2013. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De ha már hazaviszed legalább ültess be egy kóbor kutyát az anyósülésre, őt meg kérd meg, hogy hátul kapaszkodjon. A hátsó ajtót meg nyisd le és indulás. Ha ebből nem lesz egy kis hempergés, akkor semmiből.
2013. ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Naná, pláne ha munka után egyenesen mész a csajért még a szemetet sem borítod le.


Traktorral is csak akkor jó diszkóba menni meg randira ha nem kapcsolod le az ekét.

2013. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
3 tanujjmármeg olvasni képzeld én a jobbik embere vagyok És siófokot képviselem!
2013. ápr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!