Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Azt mondják, amikor megkérdeze...

Azt mondják, amikor megkérdezem, hogy mi az a troll?

Figyelt kérdés
Végülis nézz tükörbe? O.o? MAGYARÁZATOT KÖVETELEK! Most egyébként tényleg... ennek mi értelme van nem értem mit akar mondani... Egyébként meg MAGYARORSZÁG!!!!! SPÁRTAAAA!!!!!!!!Mangekyo Sharingan. Szavtos hús, különben meg csoki és krumplistészta!! Wháá °^
2013. jún. 15. 15:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hogy nem magamban beszélek xDD sorry :D... &#
2013. jún. 15. 15:54
 2/6 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti hogy mit is b.szki elfelejtettem tensan sangetsu rinmegan asura wc pisi sinra tensei bansouh tenin nagato leonidas és elton yahiko pein pain zetsu"...................................... jajj azt hittem csak magamban írok bocsi
2013. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tensa Zangetsu :D Tensa Getsuga Tenshou,Getsuga Tenshou,Mangekyo Sharingan,Rasengan,Chidori,Tesaiga/Tetsusaiga,kaze no kyzu,windhwirld,Kameyoune Khiiydeou,Ban-Kai! Égmetsző holdagyar! xDD Zangetsu!!Shinobi idézés!,Jaeo Enchaiss Goku Ryuhaa,Tárulj Alvilág kapuja! ezt most le kellett írnom xDD
2013. jún. 16. 08:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Akatsuki ,rinnegan, great ball rasengan , one pience ,tobi ,obito,super sayen,hal,byakugan,Jajj segítség doktor úr megrögzött húgy fosó vagyok!!!,Maka,ashura,shimigami sama,halálisten útmutató , Miachel jackson ,Emilien,Kikötött cipőfűző neskqik nyuszi műzlievés ....... Hmm! műzliiii,Shippuuden,Nagato,deidara,pein,Uciha Madara nevelte fel Uciha Obitot,Akatsukis köpeny , Death note
2013. jún. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt már azért nem írtam le, mert már nagyon fáj a kezem. Kösz hogy leírtad helyettem xDD
2013. jún. 16. 14:02
 6/6 anonim ***** válasza:
szívesen
2013. jún. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!