Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miert valaszljatok azt sokan,...

Miert valaszljatok azt sokan, hogy ha megkerdezem milyen a videokartyad akkor azt mondjak, pl.1 gigas mikor nem is a videomemoria a fontos?

Figyelt kérdés
Egyik ismerosom akart venni egy laptopot 3g gb555m-el de en hiaba mondom neki hogy a 2gb gt650m az jobb.
2012. aug. 24. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

Azért mert nem értenek hozzá :)) Amúgy a gt650 nem minden esetben jobb mint a GT555M,de a GT650M újabb,jobb választás. Lásd:GT555M: [link]

GT650M: [link]

2012. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tévedésben élsz. Szerintem senki nem mondott neked itt olyat, hogy nem fontos. Fontos, de nem az a VRAM mennyiségét kell nézni elsősorban. GT650M szerintem sem minden esetben erősebb mint a GT555M.
2012. aug. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Psyho ***** válasza:

Most kicsit belédkötök Bosko.


Igaz hogy valamit számít, de egy laptopba teljesen mindegy hogy 2 vagy 3 GB VRAM van.


A legtöbb laptophoz még az 1 GB is elég, de 2GB-nál többet még asztaliba is ritkán rakunk.


Ha a kérdés az lenne, hogy ugyanolyan "erejű" VGA-k közül mondjul 512 vagy 1024 MB VRAM-osat vegyünk az már más tészta, ott igenis számít.

2012. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Golan Trevize ***** válasza:
Ez pontosan ugyanolyan, mint pl. fényképezőgénél is csak a megapixelt nézik...
2012. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Psyho, ha megengednéd, én meg tebeléd kötnék. Van hogy nagyon mindegy, én egy HD6850-est pl. nem vennék 2GB-ost, nem éri meg. Ugyanez szemben elmondható az 1GB-os 7850-esről, mert oda viszont jól jön a 2GB VRAM.
2012. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!