Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Gyerekkorotokban titeket is...

Gyerekkorotokban titeket is sokat ijesztgettek a Banyával, meg a Harapóssal?

Figyelt kérdés
Amikor rossz voltam, a nagymamám mindig azt mondta, hogyha nem maradok nyugton és nem játszok csendesen, akkor jön értem a harapós. Egyszer olyan szinten megijesztett, hogy már ordítva sírtam. Többszöri felkérésre se hagytam abba a rosszalkodást és akkor azt mondta, hogy "Jól van, már itt van Piri néni a közelben, majd szólok neki, hogy vigyen magával." meg hogy "Már itt a Harapós, érzem a szagát.". Egyszer el is játszotta, hogy felhívja telefonon a Harapóst, hogy jöjjön ide és harapjon meg. Felvette a telefont és elkezdett tárcsázni, közben valami barátnőjét hívta. Én kitéptem a kezéből a telefont, lenyomtam a gombot és elrohantam, mert jött utánam, hogy ellássa a bajom. Nektek volt ilyen?
2013. jún. 29. 16:43
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
A másik meg az Esőember volt. Egyszer éjszaka becsöngetett hozzánk egy bácsi és pont rossz fát tettem a tűzre az unokatesómmal. Ekkor a nagymamám kiment, mi utána és azt mondta, hogy itt az Esőember, majd ő elvisz a Harapóshoz. És a bácsi ráhelyeselt, hogy igen, én vagyok a Zsákosbácsi és itt van nálam a zsákom, amibe beleteszlek titeket. Ekkor az unokatesómmal háborút indítottunk és megdobáltuk kavicsokkal a Zsákosbácsit.
2013. jún. 29. 16:46
 2/21 A kérdező kommentje:
Zsákosbácsi=Esőember
2013. jún. 29. 16:46
 3/21 A kérdező kommentje:
Banya=Piri néni
2013. jún. 29. 16:47
 4/21 anonim ***** válasza:
???
2013. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nálunk rézfaszú bagoly volt, de akkor amikor már tudtam hogy nincs ilyen.
2013. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
:D Azt sem tudom, mik ezek!:)
2013. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

sosem...


azzal igen, hogy megmondják a Télapónak, ha rossz vagyok, vagy a Jézuskának, mert a rossz gyerekeknek nem hoz ajándékot.. főleg ünnepek környékén emlegették, de persze mindig mondtuk, hogy" deeeeee hooooz" és vigyorogtunk, de persze abbahagytuk a rosszalkodást

2013. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nálunk "rézfülü bagoly " volt , gondlom a finomabb gyerekfülnek szánva, emrt később "rézfaszúvá" vált:D
2013. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Engem a rézfaszú bagollyal ijesztgettek. (persze akkor fogalmam sem volt, hogy mit jelent a nevének az első fele). Mindig mondták, hogyha nem alszok, akkor berepül az ablakon és elvisz. :D
2013. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nálunk is rézfaszú bagoly volt, dédmamám meg mindig azt mondta, hogy "elvisz a huhu" :D

Mivel nagy buszos családból származom, sok buszos azzal ijesztget(ett), hogy "nem jön többet felénk" :D

2013. jún. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!