Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Na ezt mivel magyarázzátok...

Na ezt mivel magyarázzátok mit szóltok szkeptikusok űrlényt láttam?

Figyelt kérdés
Tegnap jöttem haza boltból és láttam hogy egy zöld gülü szemű ember nagyságú űrlény szerű alak szaladt át előttem az úton . Aztán követtem és láttam hogy beszállt az UFOBa és elrepült ? Haverom is látta az ufót na ehhez mit szóltok ?
2013. júl. 4. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Húha! A kutya meg a macska! Ez már igen! :O

Hiszek,emberek, hiszek!!!!!


És milyen fajú volt? Reptoid, krixkraxi vagy lumbulábi? Esetleg poloskoid?

2013. júl. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Jaj ne ök a szomszèdaim voltak bakker :-O Mar megint muszàly vagyok rajuk szolni hogy ne tilinkoljanak az utcàn mert lebuknak :-D
2013. júl. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A macska rúgja meg én is láttam. Optimusszal épp a csillagrombolók ellen harcoltunk, amikor ez a fa**i oda jött, és ezt kérdezgette:

Möster úr, szánjon mán meg egy 2 pengőssel!

2013. júl. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az poloskoid vagy lumbulábi lehetett
2013. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Egy ork ***** válasza:
Az egy hangyoid volt. (valami új)
2013. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tripon volt. (Ez is új, de szeretném, hogy elterjedjen, és a sok hülye beszéljen róla. Hilfe bitte.)


Egyébként kedves Kérdező, mit tudsz a túlzott alkoholfogyasztás hatásairól? ;) :D

2013. júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!