Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kedves Szkeptikusok, ezt...

Kedves Szkeptikusok, ezt mivel magyarázzátok?

Figyelt kérdés
Tegnap este történt. Ültem a számítógép előtt, egyedül voltam otthon. Megrázkódott a székem támlája. Nagyon erősen. Mintha valaki megrázta volna. Pár percre rá végignéztem, ahogy magától kikapcsol, majd visszakapcsol a telefonom. Ok, lehet, hogy a telefonom rossz. De ki cibálta a szék támláját, ha én nem mozogtam a széken? Megnyugtató lenne, ha ezt is megmagyaráznátok valahogy. (Ja, és nem ittam, és nem drogoztam, nem élek ilyesmivel)
2011. febr. 16. 01:54
1 2
 1/20 anonim válasza:
83%
Eccerű. gyütt egy szellem, vagy egy energiahullám, és megrázta. Sztem közölni akar veled valamit.
2011. febr. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Jó, idáig én is eljutottam. Éppen gondolkodtam, hogy vajon megkelt-e már rendesen a kakaós csigám tésztája. Rá pár percre éreztem, hogy megrázták a székemet. De én arra vagyok kíváncsi, hogy azok, akik szerint nincsenek szellemek, hogyan magyarázzák ezt.
2011. febr. 16. 02:40
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Lehet akár sima elmebetegség is.
2011. febr. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Annyi cuccost szívtál már, hogy azt is elfelejtetted hogy drogos vagy:D.
2011. febr. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=Ym5hqheJVKg

Ja, nincs kizárva, hogy kicsit elmebeteg vagyok. :) Épp csak annyira, mint bárki más.

Meg aztán ki tudja, ki és mit kevert a kávémba.

Jöhetnének még ésszerű magyarázatok.

2011. febr. 16. 03:04
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudom mi lehetett, mivel nem vagyok jártas ilyesmikben. csak saját tapasztalatot tudok mondani, többször kelek fel csoszogásra, vagy hangos ordításszerű hörgésekre.
2011. febr. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Földrengés
2011. febr. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Bretso ***** válasza:
94%
Eddig szkeptikus voltam, de most Te megtérítettél. Hiszen a szék támláját azt csak a szellem rázhatta, ez teljesen egyértelmű. Múltkor is ültem otthon és megrázkódott minden, hála neked, most már tudom, hogy szellem volt az is. 4.8-as szellem. Köszi felnyitottad a szemem a szellemek köztünk járnak. Köszönöm a felvilágosítást.
2011. febr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Faridegzsába. Nokia.
2011. febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld nekem is megremegett a székem meg a számítógépem sőt az egész szoba megremegett!!!! :)



De van egy rossz hírem az nem szellem volt sem pedig a télapó hanem földrengés még hozzá 4.8 erősségű nagyokos! :( Te nem nézel TV-ét? Ennyi itt a válasz.

Szkeptikusok 1. :) Te 0. :(

2011. febr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!