Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Beleszerettem úgy igazán...

Beleszerettem úgy igazán valakibe, akibe nem kéne. Mit tegyek ezek után? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sosem szerettem az emberek tárasásgát, igazából én sem vagyok az. Egy furcsa rendellenességgel születtem: a lapockáim sokkal kijebb álltak, mint kellett volna. Ez 13 évesen ki is derült, hogy miért van: édesanyámat elvitte A Gonosz egy napos éjjelen, én nagyon megijedtem. Fura bizsergést éreztem a hátamban. Egy idő után már fájt. Nem fojátok elhinni, de ZÖLD színű angyalszárnyam volt, pikkelyekkel. Ezeket mára már megtanultam behúzni. SZóval, mikor megküzdöttem édesanyám életéért A Gonosszal, a Gellért-Hegyről fura fényeket láttam. Hirtelen elájultam. Arra keltem, hogy A Gonosz elmenekült, anyukám rendben van, és egy földönkívüli tart hősiesen karjaiba, és épp életrekeltő infúziót ad. Nagyon kedves volt velem, 4 napig voltunk velük.

Azóta soksok év eltelt, most nem volt semmiféle probléma, de megint láttam a fényeket. Ismét elájultam, és ismét a kedves ufó kezeiben ébredtem. Magukkal vittek. 2. hete itt vagyok náluk. Azt hiszem, a Mi Ufónkba beleszerettem.

Hogy csábítsam el a Földre, hogy mi ketten, én és Ufó, a két nem-földi Földön élő lény, boldogan élhessünk együtt?



2013. júl. 9. 00:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szeress ki belőle ->problem solved
2013. júl. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
anything else?
2013. júl. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

De nem tudok.. Egyszerűen annyira figyelmes, kedves velem, tudja, hogy ez mennyire új nekem ez az egész, és hogy most min megyek keresztül.

Hajdanán ő rendes ember volt. De elvitték őt a földönkívüliek, és átoperálták őt a magukfajtává. Szóval, most csak rá tudok most támaszkodni.

2013. júl. 9. 00:12
 4/17 anonim ***** válasza:

:)


Szerintem maradj náluk, jobban jársz.

2013. júl. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
köszi a kiírást, ezen most jót nevettem :DDD
2013. júl. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
akkor 1 megoldás maradt....változz te is ufóvá *-*
2013. júl. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Sajnos anyukámon kívül nincs senkim, és neki sem rajtam kívül. Nem akarom őt itthagyni.

Az lehetne még, hogy ő is jön velünk.

2013. júl. 9. 00:14
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem fogok ufóvá változni, engem alapon át sem operáltatnának, mert ugye már így sem vagyok ember EZEKKEL A ROHADT SZÁRNYAKKAL!
2013. júl. 9. 00:15
 9/17 anonim válasza:
Wtf???? o.O''''
2013. júl. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 acelsziv ***** válasza:
eltévesztetted a kategóriát.
2013. júl. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!