Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segittsetek kérlek! 4 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segittsetek kérlek! 4 éves kapcsolatom van, de úgy érzem beleszerettem valakibe?

Figyelt kérdés
14 éves voltam amikor összejöttem a barátommal, most 18 vagyok. Éveken át együtt képzeltük el a jövőnket, gyerekek stb. De nemrég belezúgtam egy srácba aki ideköltzött nem messze tőlünk, és most már tényleg nem tudom mit csináljak, már tényleg az egész kapcsolatom kezd üresedni, a látszat ellenére :(( Szerintetek mit csináljak? :((
2013. máj. 5. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz h másba beleszerettél, de az biztos hogy a párodat már nem szereted. Úgy h ágyő "nagy Ő"... Úgy sem lesztek együtt életetek végéig, ez már tény. Legalább ne maradj mellette még ki tudja hány hónapig hazugságban.
2013. máj. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom már sokan mondták, hogy fiatal vagy és nem feltétlenül lesz a gyerekkori szerelmed a férjed. Ha már nem érzed magad úgy vele, mint régen, akkor válts! Inkább most, mint amikor már lesz gyerek is...
2013. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mondd meg a barátodnak, hogy már nem szereted úgy mint azelőtt és ennyi. Egy kapcsolatban nem csak lángra kell lobbantani de fent is kell tartani a lángot. Ez a barátodnak nem sikerült.
2014. szept. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!