Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy olyan valakibe, aki csak a barátjának tart. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudja mit érzek, mégis mindig ír nekem... de nem tudom azt mondani neki, hogy hagyj békén. Mit tegyek, h csak barátként tekintsek rá?
2010. szept. 2. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki, hiszen honnan tudod, hogy ő tudja?
2010. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérnék... tudja, mert elmondtam neki.
2010. szept. 2. 20:20
 3/8 Kamuuu ***** válasza:
Akarat erő + emlékezet törlés sarki bolt 200+200Ft
2010. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Komolyan, a hülye kérdésre írjatok hülye választ, ti is lehettek még ilyen helyzetben, én csak tanácsot szerettem volna kapni, azt hittem vannak még itt normális emberek.
2010. szept. 2. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezek szerint neki az volt a válasza hogy csak a barátja vagy? mást nem is fűzött hozzá?


Ebbe sajnos bele kell törődni, hogy csak a barátja lehetsz neki és semmi több azaz "barátzónába" kerülsz, amiben nincs csók, max 1-1 gyengéd simogatás vagy ölelkezés és semmi több. Ebbe vagy bele tudsz törődni és elfogadni, vagy jobb ha soha többé nem találkoztok.


Amúgy biztosra mondta h nem akar többet vagy tétovázott??


és te a lány vagy vagy a fiú??

2010. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy hagyjon békén, mert ez így neked fáj. Felejtsd el, ha tényleg ezt szeretnéd. Ne keresd, töröld,tiltsd kerüld.
2010. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok, akkor még volt barátom, ezért vallottam be neki, és meg akartam vele szakitani a kapcsolatot.. most már nincs barátom..
2010. szept. 2. 20:43
 8/8 anonim válasza:

Hát ha ő szokott rád írni,akkor lehet,hogy meggondolta magát..

Szerintem is mond meg neki,hogy szereted,újra,és ha újra elutasít akkor mond meg neki,hogy ne találkozzatok egy ideig mert ez így neked rossz..

2010. szept. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!