Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » írnátok cikis sztorikat? :D

írnátok cikis sztorikat? :D

Figyelt kérdés
én is elmesélem az én sztorimat: osztálykiránduláson voltunk és háááát elrontottam a gyomrom és elcsaptam a hasam. miközben ülök a budin, minimum 10-en kiáltották a nevem hogy siessek. közben csengett a telefonom én meg ahogy ültem a budin a telefon kicsúszott a kezemből és beleesett a fosba :D aztán meg reflexből a telefonom után nyúltam. és így a fürdőt végig csepegtettem és minden olyan büdös volt. majd a csap alatt megmostam a telefonom. aztán kijöttem a fürdőből és leültem egy székre, ami tiszta rágó volt. vacsoránál pedig a haverom a spagettit ráborította a nadrágomra. aztán éjszaka kimentünk cigizni a haverommal és tél volt, a lépcső tiszta jég én meg akkorát estem, hogy kiment a bokám... és ez az egész 5 óra leforgása alatt történt :D

2013. júl. 13. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy csoporttal mentünk síelni, és egy villában szálltunk meg. Volt egy srác (nem tagadom, helyes volt) és amikor elmentem a társalgó előtt, hallottam, amint mondta a haverjának a nevem, és utána mondta, hogy "na, nekem az a csaj tetszik". Gyorsan elmentem onnan, de a liftnél összefutottunk. Nem bírtam ki, ezért elkezdtem, mert "tudtam", hogy tetszek neki:

Helló! Az előbb hallottam, hogy mondtad a barátodnak, hogy tetszem neked, és...-itt félbeszakított

-Te meg ki vagy?

Amilyen gyorsan csak tudtam, eltűntem onnan, és egész héten elkerültem...

2013. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Osztálytáborba voltam. A szállás egy családi házba volt egy fürdővel amibe két zuhanyzó volt. első este mentem fürdeni épp fürdött valaki (gondoltam valami fiú.) és én is lefürödtem. Amikor kész voltam kijöttem egy szál semmibe és mentem a törölközőmért mikor a másik zuhanyzóból kijött a legszebb lány az osztályba én ledermedtem ö meg sikított és gyorsan elszaladt de vizes volt a föld és elcsúszott és hátra esett és leesett a törölköző róla én rohantam segíteni neki de rajtam se volt semmi. Aztán felállt és gyorsan kiment nagyon ciki volt azóta se beszéltünk róla.
2013. júl. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor angol szóbeli érettségin nem angolul hanem magyarul angol akcentussal kezdtem el felelni. A feleletem már 1 perce ment, amikor megszólal a vizsgabiztos:

-Péter, ezt mos komolyan gondolja?

Annyira égő volt. Az igazgató a tanárunk vér vörös fejjel nézett rám, hogy vizsgabiztos előtt ilyen szégyent hozok rá.

2013. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Nagyobb társasággal beültünk délután egy csehóba. Iszogattunk, beszélgettünk, egészen jól éreztük magunkat. Körben ültünk egy asztalnál, és velem szemben egy helyes srác ült. Az egyik barátom valami poénos sztorit mesélt, én meg akkorát röhögtem, hogy a rágóm kilövellt a számból, egyenesen a szemben ülő srácra. :D. Azóta sem tudom hogy történt, de aznap éjjelre megkaptam a Csula

becenevet, a srác meg azt mondta legközelebb inkább ne jöjjek.

2013. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 xKakashix ***** válasza:

#2

Az bash :D

2013. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Hát Én tipikus ez a rossz lány vagyok, szivatok mindenkit, flegma vagyok. Elég jó csajnak számítok, átt akartam ugrani a foci labdánkért a kerítésen.Erre fent akadtam a seggemmel XD szét szakadtam a nacim, és a srácoktól ezt hallattam : Hmm egész jó. Vagy Annyááád az segg! Igen ez osztálykirándulás volt :P Mondjuk én is csak röhögtem :P
2013. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Ja azt kihagytam! Barátnőim fellépése előtt nekem kellet megcsinálnom a mikrofont. És mivel tudtam (azthittem) kivan kapcsolva ezért elkezdtem mondani: F.asz, nagy p.éló Aranka néni szájába! Nagy n.igger n.emiszerv! P.icsa, p.icsa-f.asz! Végül a barátnőim szóltak h bevolt kapcsolva XD én észre se vettem de hát go igazgatói XD
2013. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jujj még van egy sztorim :D pár barátommal a parkban voltunk, és annyira unatkoztunk hogy elkezdtük játszani azt az igazság- bátorság játékot. hát amikor bátorságot mondtam, az volt a feladat, hogy toljam le a nadrágomat és a közeli fát dugjam meg. szerencsére este volt, így nem sokan jártak a parkban. így éppen amikor dugtam egy szép, zöld fenyőfát, egy vén nyanya haladt el mellettem, és beszólt, hogy a fene egye meg a szép kerek kis popsidat xD a haverjaim szinte megfulladtak a röhögéstől. nekem meg sült a pofám :D
2013. júl. 14. 13:24
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Épp feleltem a táblánál kémián, egyenlet rendezés volt. Csikart nagyon a hasam már vagy 2 napja, és az egész felelésem közbe szorongtam, hogy ne hogy bármi cikiset csináljak. Írtam a táblára és egyszer csak eltört a kréta. Az az egy volt csak így muszáj volt lehajolnom érte mert a kezemben csak egy pici maradt amivel nem tudtam volna írni. Összeszorítottam a seggemet, lehajoltam és sikerült fingás nélkül felvenni a krétát. Majd tele lett a tábla így törölnöm kellett a krétaport belélegezve muszáj volt tüsszentenem, és olyat tüsszentettem, hogy a legrotyogósabb fing kijött is kijött vele együtt. Meg is kaptam a Dörrögő Dömötör becenevet. xD
2013. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Osztály kiránduláson voltunk, egy erdei táborban..

Kicsi volt ház volt, a hálószobák pedig a padláson foglaltak helyet, ahonnan egy meredek, rozoga falépcső vezetett le az udvarra, ahonnan a Wc is nyílt.

Már javában éjszaka volt, olyan 1 óra körül, kint szurok sötétség, mikor mi hárman, lányok elindultunk wcre.

Először egymásnak mentünk, majd a korlátank, és ekkor G.(aki melleselg az osztály első) felkiáltott jó hangosan: Basszátok meg!

Kössz, majd máskor. -hagzott válasz.

Ekkor ismét megbotlottunk a lépcsőn, és kis hijján legurultunk, de végül épségben leértünk, kisebb nagyobb koppanások közepette.

Ekkor a sötét messzeségből csak a az osztályfőnökünk, és a kísérő tanár hangja hallatszott, akik egy padról nézték végig az eseményeket, és jól kiröhögtek minket. xD

2013. aug. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!