Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Sürgős! Mi a teendő démontámad...

Sürgős! Mi a teendő démontámadás esetén?

Figyelt kérdés

Éppen az új tévét próbáltam beállítani mikor hát véletlenül megnyitottam egy dimenziókaput. Megpróbáltam elé tolni a könyvesszekrényt, de így is átszökött egy Obhri'van démon. Befutottam a kisebbik szobába, most is épp ott vagyok, de ez meg már az ajtót kaparja odakint(szerencsére félretettem egy Justin Bieber válogatás CD-t és egy pár füldugót pont az ilyen esetekre, szóval egy ideig fel tudom tartani). Ráadásul az angol nyelvű használati utasítás is beesett a dimenziókapuba, ezeket a kínai szirszarokat meg a franc se tudja elolvasni.


Ha valaki meg tudná mondani mi a teendő ilyenkor, esetleg megadná egy démonűző vagy egy japántanár számát azt megköszönném.



2013. júl. 24. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
démonűző: 06708954121 ( vagy:1123) japántanár: 06209842516 ( vagy:5546) taaarts kiiiii!! :DD Fújd be paprika sray-jel vagy dezodorral az ajtót, azt nem szereti!!! almákat szúrj fel egy madzagra és akaszd az ajtóra!! ne félj, mert az mégjobban csalogatja!! bömböltesd a zenét, és kapcsold fel-le-fel le a villanyt!! És ordíts teli torokból!!!!! Remélem segíthettem!!
2013. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy Justin Biebert tettél be attól csak megvadul . Ajánlom helyette Balázs Palit és Kozsót velük tuti nem mer újat húzni :-)
2013. júl. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kijózanodni és legközelebb nem felszívni minden sz@rt.
2013. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem véletlen nyílt meg a kapu, újraindult a Oblivion invázió. El kell menned börtönbe lecsukatni magad, pár óra múlva megérkezik majd a csásszár, aki látott téged az álmában, és megfogják ölni a bérgyilkosok de neked adja a királyok amulettjét, amit el kell venned egy titkos társaság vezetőjének, meg kell mentened az császár utolsó leszármazottját Kecskemétről ahol szintén egy oblivion kapu nyílt és elpusztította a várost de ő túlélte Akatosh templomában, majd el kell vinned őt Kékestetőre ahol a császár védelmezőinek van az erődítménye, de közben a szekta aki támadást indított a császár ellen ellopja az amulettet, neked fel kell számolnod a szektát megszereznia titkos könyvüket, amivel portált nyithattok a szekta vezetőjéhez akinél a másvilágon van az amulett, visszahozod az amulettet, a császár örökös újragyújtja a lángot a Szent István bazilikában, a mágikus védőfal újra bezárul és bezárulnak Oblivion kapui és megmented a világot.
2013. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem húzz ki egy kötelet a s3ggedből, és kösd fel magad vele.

Vagy ha van nálad dinamit, esetleg plazmaágyú, akkor használhatod azokat. Ha nincs, hívj engem, viszek neked néhányat. A számom: 06-99 555-Józsibácsi


Vagy hívd a vízvezetékszerelőt, hogy fingjon a démon orra alá, aztán gyújtsd be. Csak akkor nagy valószínűséggel a házad is porrá ég.


Üdv.: Józsi bácsi a kocsmából.

2013. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagy szerencséd van, hogy egy tévével nyitottad meg a dimenziókaput. Gyorsan keress egy csatornát, ahol valami szappanopera megy, a legjobb a Dallas, vagy a Barátok közt. A kifinomultan komplex cselekmény, és a felülmúlhatatlan színészi játék rabul ejti a démont, így egy tollseprűvel simán vissza tudod tessékelni a saját világába. (Ha kéri, hogy hadd vihesse a tévét, engedd meg neki.)
2013. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!