Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha elrontom a démon idézést...

Spyke93 kérdése:

Ha elrontom a démon idézést mi a teendő és az elengedés sem segít?

Figyelt kérdés

Csak kérdésként...

Szkeptikusok me ne szóljanak olyan témába amihez nem értenek,nem hisznek


2011. jan. 4. 08:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
19%
Honnan fogod tudni hogy ott van? Üvölteni fog? Ijesztgetni? Felemel és beledöngöl a padlóba? Véresre marja a hátadat? Mire számítasz?
2011. jan. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ha nem érteszz ehez akor ne ÍRJ!!!!
2011. jan. 4. 08:54
 3/24 anonim ***** válasza:
Tévedsz kérdező. Éppen arra vagyok kíváncsi, mennyit tudsz a szellemvilágról.
2011. jan. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ha ráparancsolok hogy jelenjen meg akkor elvileg meg kell jelenie leg töbjük emberi formában elenik meg de olvastam hogy előszőr felvesznek valami más alakot is
2011. jan. 4. 09:06
 5/24 A kérdező kommentje:
a és még valami hogy elvileg a felvázolt ábrázolatnak meg kell védenie
2011. jan. 4. 09:09
 6/24 A kérdező kommentje:
szal a fizikai testemben nem tud kárt tenni
2011. jan. 4. 09:09
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

Előbb képezd magadat. Nézz be ide:

[link]

2011. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ez ennél sokkal komolyabb dolog, szerintem fel sem méred a súlyát. Nem tudsz parancsolgatni egy negatív erőnek. Akkor ha huzamosabb ideig ráhangolódsz a gonoszságokra, akkor tapadni fognak hozzád. De ezt akarnád?
2011. jan. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Konkrénten ugy van egy idézetben "jelenj mg előtem,ha nem akarsz meg jelenni,vagy úgy meg jelenni hogy bennem és a környezetembe ne tégy kárt,akkor küldj helyeted valaki mást" valami hasonló
2011. jan. 4. 09:24
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog senki megjelenni. A gonosznak az az érdeke, hogy felhasználja az embert és úgy tegyen kárt. Ezért még gondolatban sem szabadna ezzel foglalkozni. Még egy utolsó tanács: Ha összeszorítja szívedet a félelem, és minden ok nélkül félelem tör rád, Jézus Krisztusnál menedéket találsz.
2011. jan. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!