Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Régóta foglalkozok mágiával,...

Régóta foglalkozok mágiával, de sosem próbáltam olvasgatok róla és próbálom megérteni, sok furcsát láttam már vagy éreztem bár lehet hogy ez az élénk képzelő erőm szülötte, mi a teendő a meditáció alatt előtt és után, hogy kell ezt csinálni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
konkrétan mit?
2012. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
meditálni kell.
2012. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de hogyan? gyertyával? vagy csak a sötétben gondlokozzak az élet nagy dolgain vagy hogy?
2012. szept. 16. 21:10
 4/7 anonim ***** válasza:

>meditáció

>gondolkozni


Válassz egyet!

2012. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fűzfa gyertyával, ha lehet pirossal, de a szín nem fontos.

Mihály jósnő

2012. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A meditáció eleve a gondolat-mentességről szól. Ettől még persze gondolkozhatsz az élet nagy dolgain de az nem meditálás. Kezd azzal, hogy figyeled a tested.... a légzést, a szívverést stb. Nagyon fontos, hogy csak megfigyelő legyél! Ez igaz a gondolataidra is. Hagyd folyni mint a víz, de ne kapaszkodj bele, ne próbálj meg egy gondolatot továbbgondolni. Rövid időn belül meg fognak szűnni és eléred a meditatív állapotot. Ja még az is nagyon fontos, hogy ne hallgass közben zenét vagy ilyesmit mert figyelemelterelő. Nálam az utca zaja is pár perc alatt teljesen megszűnik.
2012. szept. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Meditáláskor nem gondolhatsz semmire de ez sok sok meditálás után sikerül ha csak egy percre is
2012. okt. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!