Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Első randinak jó ha elmegyünk...

Első randinak jó ha elmegyünk a Tescoba?

Figyelt kérdés

csak azért gondoltam mert az a legolcsóbb és ha akar venni vmit akkor megveszem neki.


16f


2009. okt. 24. 12:42
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/398 anonim ***** válasza:
91%

Kegyetlen...

Ha ez valami vicc, akkor nagyon jó volt, minden elismerésem! :)

Ha komoly... akkor csak sajnálni tudlak :(.

Áruld már el, de komolyan, miért ragaszkodsz ennyire a tuskó szupr' market-hoz?

Ott az

Idézlek, "de nem megyünk moziba!!! ha filmet akarunk nézni ott a torrent!", egyszerre indulatok tízezrei szabadultak fel bennem.

Tudod mit? Ha ennyire suttyó vagy, akkor maradj a torrentnél.


Az rendben van, ha be kell ugrani valamiért, mert mondjuk édesanyádék megkértek rá. Azt ő is megértené. De hogy játszani ugorj be? Gratulálok.


Jégcsarnok! HÁROMSZÁZ forint körül van egy-egy kori bérlése, úgy emlékszem. A belépő is talán ekörül van. Ha van ismerősöd, akkor meg úgy is ingyen mész be, persze ez szolgálati titok, senkinek sem kell tudni erről.


Art Café, nem messze a városházától, sőt, a mozival átellenben. Nem azt mondom, hogy a legolcsóbb hely a környéken, cserébe nagyon hangulatos. Rendesek az emberek, sőt, a kiszolgáló lányok is ;) (bár ez utóbbi téged nem érint, ugye? Te videójátékozni akarsz;)).


Dózsa Mozi... azt hiszem, ehhez felesleges kommentárt fűznöm.


Mozi Presszó... Mozinak a sarkán van (ha szembe vagy a mozival, bal kéz felöli OLDAL kijárat után pár lépéssel), kell, akkor térképet is linkelek hozzá, hogy ne tévedj el.


Jómagam is szeretek játszani, de a nő MINDIG előbbre való annál a ku... izé, rohadt számítógépnél és videójátéknál.

Nem a nőre kell sajnálni a pénzt, hanem a haszontalan vackokra.


De vegyük figyelembe, lehet, hogy a lány tényleg SZERETI a videó játékokat. Ha tetszik neki az ötlet, akkor megtalálta a zsák a foltját vagy a folt a zsákját... hogy mondják? :)

2009. okt. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/398 anonim válasza:
92%

áhh ez qva jó volt akkorát röhögtem

te kellenél msn-re legalább nem unatkoznék xĐ

2009. okt. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/398 anonim válasza:
86%
tudok jobbat a Tekonál viddel a közeli 100 forintosba biztos örülni fog neki a csajxD
2009. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/398 anonim válasza:
73%

:) Ti mindannyian elhiszitek, hogy ez igaz -.-'' ???

Az még oké hogy valaki őstulok és beír egy ilyen kérdést, de ami válaszokat nyom rá... kilehet belőlel olvasni hogy játsza a hülyét :) 99% hogy kamuzik ... azaz 1 % az csak arra van hogy UFO. Amugy ha valaki ilyen sík lenne még a gépet sem tudná bekapcsolni szerintem :) De mindenki döntse el ... XDxDXD

2009. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/398 A kérdező kommentje:

Nah jó, télleg csak vicc voltXD de kíváncsi voltam mit írtok:D


am meg nem a tescoba megyünk, hanem az Aldi ba:XDXDXD

2009. okt. 25. 18:11
 66/398 anonim válasza:
88%
Nagyon nagy poén bravó !!!!
2009. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/398 anonim ***** válasza:
93%

Hát ez tényleg 10/10-es kérdés, grat néhány válaszolónak, eszméletlen humorotok van :D

Éjszaka közepén nyerítek a szobámban.

2009. okt. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/398 A kérdező kommentje:

Örülök neki hogy jobbá tettem a napotokat!

:D

2009. okt. 26. 09:14
 69/398 anonim ***** válasza:
95%

Rohadt jó volt ez a kérdés, a válaszok is, meg a kedves kérdező kommentjei:D Én sírtam a nevetéstől:D Rohadt jó:D még ilyet még még még még.......XDXDXDXDXD :D:D

Ja, és Puruttya!!:D :P

L/19

2009. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/398 anonim ***** válasza:
93%
PURUTTYA RULES :D XD
2009. okt. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!