Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A párommal elhidegültünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal elhidegültünk egymástol és szombaton elmegyünk vacsorázni "2. első randi" címen és MIT VEGYEK FEL?

Figyelt kérdés
Venni akarok valami ruhát erre az alkalomra, de nem tudom, hogy milyen stílus illene ehhez az alkalomhoz. Sexi magassarkús, elegáns inges, vagy csak valami feszülős farmer csinos felsővel? Segítsetek kérlek. (Konkrét dolgokat is írhattok.)
2010. nov. 2. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon kicsípném magam egy ilyen alkalomra! Ő mit tart szexisnek, milyen stílust szeret? Abból kéne kiindulni. Szerintem a magassarkú, szoknya, cicikidobós felső, leomló haj, enyhe smink a tuti befutó. 24N
2010. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép ha egy elől nagyon fodros inget(mondjuk lilát) veszel fel farmerral,magassarkúval.Farmeros is,csinos is,szexi is.Én ezt javaslom.
2010. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jaa és ha már elhidegülés... A fehérnemű legyen szexi, hogy a vacsi után is forró legyen a hangulat :) /Combfix, meg ilyenek/ - előző válaszoló
2010. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem ismerem a ferjed,nem tudom milyen az izlese. de a comb fix egy jo otlet.
2010. nov. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 20 éves lány vagyok.
2010. nov. 2. 15:10
 6/9 anonim ***** válasza:
mindegy hany eves vagy. viselkedj ugy mint egy k..ur...va. ezzel leveszed a labarol!
2010. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a prostituáltakat lenézik a pasik, és azt hiszem egy újrahevített kapcsolat nem abból áll, h lealacsonyítja magát a női fél egy kis pasijátékszerré...


lehet ódivatú vagyok, de mivel ez egy első randi nem kell egymásnak esnetek; felszínesen legyél nagyon szexi; de ne menjetek szobára, hívjon csak fel minél hamarabb, várja a második randit... szerintem... úgy értem a szex is lapossá válhat... egyáltalán mennyi idő után is hidegültetek el? ^__^,

2010. nov. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk együtt... de azért távolodtunk el mert mindketten nagyon elfoglaltak vagyunk. És nem azért mert nem szeretjük egymást. Úgy érezzük, hogy jót tenne a kapcsolatunknak egy kis romantika.
2010. nov. 2. 15:35
 9/9 anonim ***** válasza:

tényleg attól függ,hogy ő mit szeret látni rajtad,na meg attól is, hová mentek vacsizni(nem mindegy,h a Mekibe vagy a Gundelbe:D)Amúgy én javasolnám,h olyan helyek egyikére menjetek,ahol az elején randiztatok,jó alap a nosztalgiázáshoz.

amúgy a combfix csak akkor,ha bejön neki,én pl. férjem falra tudna mászni tőle...

2010. nov. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!