Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek első randinak jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek első randinak jó az a program hogy: lemegyünk strandolni a Balatonra, elmegyünk sétálni, kocsikázni, mc donald's-ba? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Félek ettől a randitól... elég régóta ismerjük egymást a sráccal, és egyszer becsapott, de érzem, hogy megbánta... és szerintem most tényleg komolyan gondolja. Szerintetek adjak neki 1 esélyt? És amit fennt leirtam program jó lesz?
2010. júl. 19. 02:27
 1/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. júl. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Randi a mekiben? Érzem hogy túl öreg vagyok. (a többi oké)
2010. júl. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kaját próbáljátok áttenni valami étterembe, vagy egyetek valamelyikőtöknél ;)
2010. júl. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nem jó nektek a meki? Gyors, nem kell órákat várni, lehet továbbmenni, meg röhögni az embereken. Az étterem egész más hangulat.
2010. júl. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha nem zavar, hogy szemetet esztek, akkor csak rajta.:D
2010. júl. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Az étterem egész más hangulat."

Megválaszoltad a saját kérdésed.

2010. júl. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Hát meki nem tudom jó ötlet-e tényleg most h. így irtátok... amúgy 16 éves vagyok :)
2010. júl. 19. 14:16
 8/8 bloodbunny válasza:

Én potom 50 évvel vagyok idősebb a kérdezőnél, és utálom a mekit. Elvből nem megyek oda, bár már előfordult, hogy ügyfelemmel a kérésére mekiben találkoztam. De nem hiszem, hogy ezt az ízlést rá kellene tukmálnom az unokámra. Ők érezhetik ott magukat egészen jól is, viszont nem vagyok meggyőződve arról, hogy egy hagyományos étteremben jól éreznék magukat. Sőt, első randevún szinte biztos, hogy nem. Ugyanis rengeteg, számukra idegen behatás, inger érné őket, ami elterelné a figyelmüket egymásról. Ha majd összeszoktak, egyszer azt is kipróbálhatják, hogy milyen egy igazi kisvendéglő vagy jó étterem.


Ami a nagyobb probléma, a becsapás. Az a kérdés, hogy ez mi volt. Ha jelentéktelen apróság, akkor el kell felejteni, Ha viszont olyan, ami jellemhibából adódik, az nálam kizáró ok lenne. A jellem ugyanis nem változik meg.


Jó lenne többet tudni arról, hogy mi volt ez a becsapás.

2014. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!