Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen vicces vagy ép nem...

Milyen vicces vagy ép nem vicces történeteitek vannak alvással kapcsolatban? Pl álmotokban orba csaptok valakit stb.

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Nálam ez sajna nem vicc kategória. Nagyon rossz alvó vagyok, így ha valaki mellettem alszik, sajnos mindig orrba (vagy épp ahol éri a könyököm) verem ha megmozdul, vagy ha horkol, vagy bármilyen kisebb "zajt" csap.
2013. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Mikor átjött hozzánk még gyerekkoromban a levelezőtársam szerettünk kint aludni a nappaliban, a kinyitható kanapén. Első este belül aludt, én pedig leestem, mert ha nagy ritkán ott aludtam akkor mindig belül. Következő este cseréltünk, akkor meg addig rugdosott álmában amíg belülre nem került:D Hát nem aludtam ki magam azon a héten...
2013. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
62%
Még anno egy nagyon kicsi hotelszobában történt, hogy olyan ágyban aludtunk a férjemmel, amit kb. gyerekeknek terveztek, ezért megegyeztünk, hogy mivel nem fér el a fejünk együtt, lábtól-lábig alszunk. Éjjel arra ébredtem, hogy a férjem két lábujja a számban van.
2013. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
58%
én alvás közben jól elküldtem a főnökömet telón melegebb éghajlatra hogy ne zaklasson hajnalban.Semmire sem emlékeztem ebből , szerencsére nevetve mesélte mert éjszakába nyúlóan dolgoztam akkor, és rájött h nem velem beszél telefonban hanem az alvó énemmel :)
2013. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

nekem nincs, de barátnőmnek van.

mesélte, hogy régebb, amikor a testvérkéje fél éves volt, és a kiságya az ő szobájában volt, akkor az anyukájával helyet cseréltek, így a barátnőm aludt az apukájával, az anyukája meg a kisbabával egy szobában. (a házuk 2 szobás)


éjjszaka, amikor a kisbaba felébredt, és sírt, a hangja átszűrődött abba a szobába, ahol a barátnőm aludt. Ő álmában megsimogatta az apukája fejét, és ezt mondta: Ne síej Botika, ne sírj!


Szakadtam a röhögéstől, amikor a barátnőm ezt elmondta :D

2013. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Hát ez nem tudom annak számít-e, de én csámcsogok álmomban! XD

Ha fordulok egyet, akkor csámcsogok és addig, nem hagyom abba, amíg nem fordulok még egyet!

Akkor anyumnak az egyik ismerőse álmában csikorgatja a fogát, de amikor ébren van, nem sikerül neki ugyanúgy XD

És volt egy időben egy osztálytársam és oszt.kiránduláson egy szobában voltam vele. Mielőtt elaludt adott egy ilyen "Hm" hangot. Innen tudtuk mikor kell befogni, mert már elaludt XD

2013. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nálunk is van 1-2 nem vicces történet. Páromnak szokása ha hanyatt fekszik horkol na én olyankor álmomban kapásból meglököm kicsit, hogy megforduljon, egyszer annyira az ágy szélén aludt, hogy lelöktem :D A vicces benne, hogy felse kelltem a hangra... :D
2013. aug. 1. 07:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Alvabeszélés - olyasmiket is mondok amiket ébren sohasem! Elég kínos egyébként...
2013. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!