Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért van az idegen lényeknek...

Miért van az idegen lényeknek olyan erős égett gumihoz hasonlítható illatuk?

Figyelt kérdés

Kik ők és, miért vannak itt nálunk?

Mind ilyen bűzös kellemetlen illatú, vagy csak bizonyos fajták?


2013. aug. 1. 02:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert mikor Eliot viszi a biciklijével E.T.-t, akkor hozzáér az első kerékhez E.T. bőre.


[link]

2013. aug. 1. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Agydaganat?
2013. aug. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dalek Traak ***** válasza:
Melyik fajra gondolsz? Egyébként csak bizonyos fajoknak van az ember számára kellemetlen szaga.
2013. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem agydaganat hál isten, se nem skizofrénia stb.:)

Személy szerint nagyon szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban de kb.10 évvel ezelőtt megtörtént velem és azóta nem találom rá a magyarázatot.

A családom egyik tagjával megtörtént hogy a munkahelyén miközben kiszolgálta a vásárlókat találkozott egy "UFO"-val...

Amikor hazajött rémülten mesélte a dolgokat, hogy látott egy teljesen ember formájú alakot, picit nagyobb szemekkel, nagyobb szeme fehérjével és kidülledőbb volt mint a miénk.

Úgy mesélte el, hogy az idegen úgy toppant elő szinte a semmiből, egy cédulát nyújtott át amire nagyon értetlenül a "semmi" volt felírva hogy mit akar az illető. Érdekesen alakult a szituáció is mert az addig nyüzsgő forgalmas helyen azokban a percekben nem volt senki.

És amiért jött az megkapta, elmondása szerint "telepatikus módon".

Akivel ez megtörtént, azt tudni kell hogy abszolult nem hitt az ilyen dolgokban, azt se tudta mi az az UFO, idegenek stb. Tehát kizártnak tartom hogy becsavarodott volna. Érdekes én úgy tartottam egy ideig és nem hittem neki mindaddig míg címlapra nem került egy megyei újságban hogy mással is megtörtént ugyanígy, és címlapon állította a hírlap (nem bulvár!)is hogy az idegenek itt vannak a megyénk székhelyén.

2013. aug. 2. 02:13
 5/5 A kérdező kommentje:

Részemről annyit tapasztaltam a dologból, mintha attól kezdve egy ideig "figyeltek" volna és a családomat.

Nem láttam őket de éreztem, éreztem a szagukat, főleg társas szituációkban, érdekes módon soha sem otthon.

De mindig az a bűzös illat tört elő időnként. Én azt gondoltan hogy csak én érzem, de mikor megkérdeztem más is tapasztalta és kiderült hogy egymásról hittük azt hogy rólunk érződik csak szégyelltük elmondani.

Ilyenkor még semmit sem sejtettem a dologból hogy mi lehet az a jelenség, de mikor egyszer a net-en azt olvasom hogy vannak idegen fajok akik ilyen égett gumiszerű illatot bocsájtanak ki, elakadt a lélegzetem!

Állítólag a kiválasztásukkal kapcsolatos, tehát a bőrükön keresztül távozik belőlük valamiféle salakanyag, mint nálunk pl. a vizelet stb.

Azokban az időkben, nagy szerencsém volt pl. a 5-ös lottóval. Noha soha sem volt 2.-nél nagyobb találatom(lehet nem is akartam) viszont azt a kettőt biztosra tudtam hogy kihúzzák egy tétből. Úgy adtam le a szelvényt hogy mondtam a nőnek, hogy a 10, és 11-es számot tuti kihúzzák és jövök majd a nyereményemért. Úgy is történt 512Ft-ot kaptam és az eladó emlékezett rám! Legközelebb pedig a televíziós lottóhúzás közben mondtam...hogy az utolsó nyerőszám az 56-os, mire utánam ugyanez elhangzott a TV-ben. Majdnem leestem a létráról emlékszem!

Szóval ez mára, minden eltűnt, a szagok a képességek, minden.

Csupán foglalkoztat a dolog, hátha van más is rajtam kívül akivel megtörtént ugyanez, vagy tud is róla valamit.

2013. aug. 2. 02:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!