Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Erről a felvételről vélemények?

Erről a felvételről vélemények?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=IUEjeYn5Obg


A hozzá kapcsolódó történet:

[link]


3:16-20 környékén látni, hogy el halad, a kép aljába még látszódik egy kutya is, szóval tényleg ott van. Számítógépes elemzések is alátámasztják, hogy nem CGI.



2013. júl. 29. 18:14
1 2
 1/11 BlackSword ***** válasza:

modell... ez 0:55 környékén nagyon átüt...

bocsi...

2013. júl. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Némá Gizi, ott egy olyan ufós. Gyorsan, hozzad a legrosszabb kameránkat!
2013. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem modell, átvizsgálták. A 3-ik percnél is látszik hogy nem modell.


Legrosszabb kamera. Ez egy igen erős nagyítás. Ha én HD-ban lefotózok valamit és ránagyítok szörnyen pixeles lesz akkor is. Egyébként ha tökéletes minőségű fotót linkelek, akkor meg azt mondod hogy photoshop, akkor meg minek írsz ide?

2013. júl. 29. 22:34
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Ha így is, úgy is kinevetnek, akkor minek tolod ide?


A felvételen akár egy asztali állólámpa is lehet. Nincs semmilyen viszonyítási pont. Számítógépes elemzéshez pedig értek. Pár napja írtam róla, hogyan vezettem meg egy magyar ufószakértőt. Erről ennyi a véleményem. A kutyás rész nagyon mókás.

2013. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem úgy tűnik, mintha kivágtak volna a képből egy részletet, mert látszik a dátum. Esetleg a kamera digitális zoomja lehet, de nem remeg de annyira durván a kép, nem tűnik brutális nagyításnak.
2013. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Pár napja írtam róla, hogyan vezettem meg egy magyar ufószakértőt"

XDDDDDD az ilyen kitalált történeteken olyan jókat röhögök. Na hogyan, halljam a beszámolót XDDD

2013. júl. 30. 00:22
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Egyáltalán nem kitalált. Illetve kitalált a történet, csak nem az ufó megvezetése. Kicsit megdolgoztam egy fotót (profi vagyok ebben, ez a tanult mesterségem). Írtam hozzá egy kitalált sztorit. Ő meg kielemezgette a felvételt. Ennyi.
2013. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BlackSword ***** válasza:
69%
olyanról hallottatok már, h optikai zoom??? Be lehet azt állítani élesre...
2013. júl. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es. Ugyan már, ez lehetetlen. Bezzeg az, hogy a linkelt videón lévő homályos pacák ufókok, na az tuti biztos 1000 %. Sokkal hihetőbb, mint hogy valaki photoshoppol egy ilyen képet, és valami hülye megeszi. :)

Én nem állítom, hogy nincsenek idegenek, sőt még azt sem, hogy nem jártak/járnak itt, csak épp még senki nem tudott kézzelfogható bizonyítékot bemutatni. Majd ha a saját szememmel látom, akkor meg leszek bizonyosodva róla magam is. Addig engedjétek meg, hogy kételkedjek.

2013. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
7-es, jöhet az eredeti kép, meg a profi fotó, plusz az ufószakértő neve akit te megvezettél. Köszönjük.
2013. júl. 30. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!