Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy valódi idegen UFÓt filmeze...

Egy valódi idegen UFÓt filmezett a hadcsereg? (HD Videoval)!

Figyelt kérdés
Nézd meg mijen élethű a mozgása és a teste is. Szerinted miér bújkálnak a dzsungelbe? Onnét puhatolóznak? http://www.youtube.com/watch?v=Vv78SLtx8zY

2013. júl. 19. 01:12
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Ha én beöltözök ufónak és kimegyek a pilis hegységbe, amit egy telefonnal lekameráznak elhiszed?
2013. júl. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A hadsereg filmezte le. Téged előrángatnak a katonák és összepisiled magad, de attól féltek, ráadásúl felszívódott mire odamentek.
2013. júl. 19. 02:37
 3/21 anonim ***** válasza:
a dzsungelben titkos reptilián tenyész telep működik és ezek az ufók a krixkraxi faj volt, azért mentek hogy frissen sült reptilián katonákat vezethessenek a Föld ellen és inváziózzanak
2013. júl. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Az idegenre rávilágítottak 2-3 reflektort, beszéltek is az emberek egymás közt nem éppen halkan, ennek ellenére az idegen nyugodtan sétálgat ...


OM

2013. júl. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

A haccseregbe is rend szeresítetttt lám pákat is…


Na jó, nem gúnyollak.


Szóval: A hadseregben is rendszeresített (ti. az amerikaiban) lámpákat is árusítunk. Ezek gyertyával világítottak? (1982-ben sem voltak gyenge cuccaik!)

És honnan lehet tudni, hogy ezt katonák vették fel? Mert oda van írva? Na jó, akkor én ide írom, hogy Icke vagyok s ez a felvétel egy ugratás. Látod, Icke szerint is az.

2013. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Miért félne az az idegen? Tudhatják már, hogy az emberek megijednek, és mire felfogják, már el is sétált.
2013. júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Valaki már a kommentekben is írta, hogy ha egyszer ott van a helikopter, miért nem mozognak a levelek? KAMU
2013. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hol van helikopter?
2013. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

hadsereg filmezte le....sajnos ilyen generáció fogja utánunk fizetni az adót, de az ilyen emberek sztem még gyártósor mellé sem lennének jó!

azért mert odaírnak vmit, azt elhiszed, ez egy zs kategóriás film részlete is lehetne, unatkozhatott vki, és összedobott egy kis felvételt.

sztem kösd le hasznosabban magad, olvasgass, vagy menj a szabadba!!

2013. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Azt hittem, legalább egy igényesen felturbózott kamu video lesz, de ez még annak is gagyi. Provokációnak nagyon gyenge próbálkozás volt.
2013. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!