Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » 6 szemű Tom, melyik fajba...

6 szemű Tom, melyik fajba tartozik Plejádi? Vagy alakváltó Reptoid?

Figyelt kérdés

Szeptikusok mindíg mondjátok, hogy az ufókat mindenki emberszerűnek mondjuk el, és ez hihetetlenné teszi számotokra. Láthatjátok, hogy van nem emberszerű kinézetű idegenek is.


Tomnek 6 szeme van 2:40-nél. Gyanítom hogy ezek az idegenek már jártak itt az idős ember elmondása alapján vajon ezek csak alakváltozó Reptoidok voltak, hogy ne ismerjük fel őket vagy Plejádiak voltak ?


Esetleg ez egy újonnan kategotizált fajba tartozik Tom? Hogyan neveznénk el az új fajt, krixkraxnak a bácsi testén megjelent ábrákról?


http://www.youtube.com/watch?v=5OWuXD5clOs



2013. aug. 14. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:

A bácsi és köztem két nagy különbség van.


1. Nem csinálok magamból bohócot ötezer forintért.

2. Én tudom, mit jelentek az ufó, szkeptikus, s más fura szavak.

2013. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
50%

Valóban bátór tett volt az idős Úrtól, hogy elmondta nyílvánosság előtt az élményeit. Vállalva azt hogy sok szkeptikus, akiknek fogalmuk sincsen az ufókról, majd gúny tárgyává teszik.


Szerintem sem Reptoid,Reptílián, sem Plejádi egyíszerűen egy rintkán idetévedő földönkívüli faj volt az.

2013. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!