Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Alajé plejádi vagy ember?...

Alajé plejádi vagy ember? Miért nem szólt hogy nem jönnek el?

Figyelt kérdés

Azt nem értem, hogy a youtubeon mindenhol Alajéval azonosítják a Plejádokat és a fénymunkásokat, akiknek köszönhetően felemelkedünk december 21-én, bár ebben már nem vagyok annyira biztos. Alajé ki ? Ember aki tartja a kapcsolatot a Plejádiakkal vagy egy plejádi ? Honnan tudjuk hogy ők plejádiak ?


Ha Alajé ismeri a plejádiakat miért nem szólt hogy nem jönnek, egy plejádi rajongó kinnt tőltötte az estét a parkban várta hogy leszálljanak az utcájába is a pljádiak, Alajé ezt miért engedte ?


Alajé szerint nem időpontokban gondolkoznak a pljjádiak, akkor miért mondják hogy dec 21-én lesz a felemelkedés ? Nekik nincsen naptáruk ? Ki találta ki ezt az aug 4-i időpontot ? Mi az igazság?


2012. aug. 6. 08:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Aleje mesélte, hogy a sötét kormány a gonosz földönkívüliekkel akarnak szövetséget kötni, a plajádiak segítségét elutasították évszázadokon keresztül, mert csak spirituális segítséget tudnak nyújtani, nempedig haditechnikait.Augusztus 4.-én nem a plejádiak jöttek volna, hanem a reptiliánok.És jöttek is.25-30 fényes "égitest" haladt el pest mellett és lövöldöztek is energia nyalábokat.
2012. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Won ***** válasza:
????????????
2012. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Komolyan ilyen sötét vagy, kérdező?
2012. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló, neked mibajod van?:D
2012. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Won ***** válasza:
35%
Megnéztem egy ilyen Alajé videót(nah jó csak lekezdtem...) és egy csávó beszél torz hangon. Beszél mindenről... Már találtam egy magyar weboldalt is, ahol még a tanításainak magyar fordítása is letölthető, 2007-ig visszamenőleg egy pdf fájl formájában.... Egyfajta Alajé fan site :D
2012. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A plejádiak másképp számolják az időt, pl: a csillagokból ahogyan az őseink is tették és amiből a maja naptár is készült. A maja naptárat kiszámolták és dec 21-re esett a vége. Majd asztrológusok utána néztek és bizonyos maják által feljegyzett csillagokban megírt időpontok vannak előre megírva amit ugye nem lehet hamisítani. Ez ott a csillagokban, kiszámolható. Vannak mérhető dolgok is, mint pl: foton öv. Amibe 1987ben léptünk be egy kis időre és könyvet is írtak róla NASA tudósok;). Sok dolgot azért fedeztek fel mert beléptünk a foton övbe, stb.

Aug 4. egy "kamu" időpont volt. Ha tudnád mi van a háttérben akkor tudod miért, ha nem akkor nézz utána, itt picit hosszú lenne leírni, sok ember nem is értené meg, untatni sem szeretném a sok ember álló vizét, így aztán sok sikert a keresésben, és persze mindenki döntse el, mit hisz, vagy miben hisz, mit fogad el.:)

2012. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 url ***** válasza:
46%

Alaje egy olyan személy aki ezelőtt a plejádi csillagrendszerben élt magasabb dimenziókban, de saját akaratából úgy határozott, hogy kettéválasztja tudatát és két különböző testbe küldi. Így most jelen van a mi világunkban, fizikai testben és a másik testben a fény időutazója. Te sem éltél mindig a Földön, előző életedben talán máshova inkarnálódtál.A lelked dönti el mit akar megtapasztalni.

A plejádi rajongó tudhatná, hogy ha Galaktikus föderáció tömeges leszállást tervezne, nem kötné dátumhoz. Cselekednének amikor az idő megfelelő. Ezért hát ők sosem jelölték ki a dec 21. dátumot a felemelkedés napjává.

Ez mind benne van a videójában.

2012. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Javítsatok ki ha tévedek de aleje egy videojában sem említ konkrét dátumot. Csak utal rá hogy hamarosan meg ilyenek.
2012. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Won ***** válasza:

Ez csak egy újabb kifogás, hogy miért marad el a jövetelük.

És a felemelkedéshez, amúgy sincs rájuk szükségünk.

Jó nagy lehet az arcuk, hogy, ha ezt hiszik. A felemelkedés nem egy-két szerencsétlen által fog végbe menni.

2012. aug. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért nem jöttek,mert a fényproletárok fellázadtak és megdöntötték a fénykirályságot.
2012. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!