Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy kommentben olvastam, hogy...

Egy kommentben olvastam, hogy Jézus plejádi volt. De akkor most az annuakik és a plejádiak szemben álló felek, vagy egy oldalon állnak?

Figyelt kérdés
Namármost, elvileg az annuakik az eredeti isteneink, köztük pedig egy nagy alak Enki, a földisten, aki a keresztény vallásban Sátán. Ha jól tudom az annuakik és a plejádiak is segítenek (nének) minket. Merthogy ugye Jézus, Jehova fia Enki/Sátán ellensége kell hogy legyen, de Jehova annuaki, akkor Jézus Krisztus hogy lehet plejádi?
2012. márc. 31. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Mert Csak Norisz azt mondta hogy az lesz és kész. Nincs vita, ha megszólalt az isteneknek is pofa alapállás volt.
2012. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Talán úgy, hogy ez egy nagy baromság? Semmilyen plejádi anyámkínja nem létezik, ahogy Jézus sem. Legalábbis nem abban a formában. A bibliai történetek olyan személyről (ekről) szólnak akik prédikáltak a népnek, miközben a vidéket jártak és segítettek ahol tudtak. Az idők folyamán meg kiszíneződött, ahogy az ma is lenni szokott a pletykákkal, jó kis sztorikkal. Nem kell ebbe semmit sem belekeverni.
2012. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Egy verzió:

Jézus (esetleg) a "kaltesről" származott, ami egy nálunk fejlettebb, normális életformával rendelkező bolygó.

A Föld bolygón jelenleg abnormális, megrontott élet van.


Kezdetben lehet, hogy aranykori, normális élet volt itt, de Jehova leesésével minden a visszájára fordult.

Ő egy ragadozó életforma a közeli dimenziókból.

Törvénytelenül jött át erre a síkra.

2012. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

a másodikkal egyet értek ebben a pletykás dologban.

Súr köszönöm a választ, ezt valahogy bővebben kifejtenéd nekem, akár privátban?

2012. márc. 31. 22:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Retardált cserépedények.
2012. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Honnan szeditek ezt a sok ökörséget?
2012. ápr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szabó Pedro válasza:
85%
A vallást sosem szabad keverni az ufológiával. Eleve hogy a kettő kizárja egymást. De ha komolyabb választ akarsz, akkor ne a nevekben kerezsd a választ. Az hogy a Bibliai Jehova, és Jézus kik voltak és hogy léteztek-e annyira biztos, vagy bizonytalan ahogy Hórusz, Mohamed, Budha, és atöbbi bagázs is "isten"/"félisten" volt. Kúltúránkban sok minden keveredik, így nem látjuk tsiztán a multat, de azt biztosra állíthatom hogy nem vagyunk egyedűl. Vannak akik segíteni akarnak, és vannak akik nem... vagyis, ők is segíteni akarnak de a maguk útján ami szerintük jó a fajunknak.
2012. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat,ha beleszólok,mindenki a hitét saját maga alakítja ki ,ettől van több vallása földön,a plejádiak egy segítőkész csoport ők is úgy jöttek,létre,ahogy mi! Isten teremtette őket is, úgy,ahogy minket! Isten, aki a mindenség, az energia,amely a szeretetben él! milyen ember az aki hiszi istent,és közbe káromkodik,és szidalmaz,és okol,és csak rosszat feltételez másokról,és nem hagyja,hogy más hazudozzon,mikor az egész világ hazudik,mindenki mindenkinek? Ez pont az ellenkezőjét mutatja be! Istent személyesen senki nem látta még,én mégis hiszek benne,de ő is energia,ahogy minden létező anyag,egy energia,és a szeretet energia a legmagasabb energia,és ő a szeretetben testesül meg,mindenki szívében,ezért nem láthatod,nem hallhatod minden percben,csak úgy,mint bárki mást:) De a szíveden keresztül érzed azt,hogy mi az a szeretet,és akkor ő is szeret téged:)
2012. ápr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utóbbi válaszoló vagyok! Az ufók olyan intelligenciával rendelkeznek,hogy istennek látta az ember őket,angyaloknak hitték őket! Egyébként ők a szellemvilágban mozognak,ezért is van az,hogy ők vigyáznak ránk,nem véletlen értelmezés kérdése minden! Ők lelkek,egy másik dimenzió megtestesítői, úgy mond földön kívüli lények! (Minden össze függ mindennel,és nincsenek véletlenek:) !!!

Tapasztaltam ezt az érzést,és a szeretet vezérelt engem is,hogy meg értsem azokat is akik ellent mondanak a véleményemnek,mivel Nincsenek véletlenek,így hát az én véleményem szerint idegenek össze köthetőek azokkal a lényekkel:) vagy csak spirituálisabb lények,ezért képesek kapukat nyitni a lelkek világába,ahol jó és rossz össze van keveredve,és csak a tiszta lelkűek kerülhetnek magasabb szintekre lelki szintekre vannak bontva ez egyfajta fejlődési út! Remélem,senkiben nem merült fel,hogy én valami rosszat szándékoznék mondani,mindenkinek saját hite van,a hit ad erőt a mindennapjainknak:) Éljetek békében,szeretetben,és egyetértésben! :) a mai rohanó világ negatív erőket produkál- e világon, A plejádiak a pozitív tudatra akarnak ráébreszteni minket,hogy megértsük,többről van szó,mint minden önérdekűségről:)

2012. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki most le szavazott ,annak üzenném,az igazságot senki nem láthatja :)
2012. máj. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!