Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Én nagyon szeretnék egy...

Én nagyon szeretnék egy pasit. Szerintetek hol találhatok magamnak pasit?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és nagyon vágyok már egy társa mert úgy érzem megzakkanok, hogy nincs mellettem senki,akiben bízhatnék.
2010. jún. 30. 10:50
1 2
 1/20 Funktasztikus ***** válasza:
57%

nem maradtál le még semmiröl:D

14F

am hol lax?

2010. jún. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Előre is megkérlek, hogy ne haragudj, ha valami olyasmit írok, ami megbántana.

Én 13 éves vagyok, de akkor is azt mondom, hogy ez még nagyon korai lenne. 12 évesen, ha egy megbízható társat keresel, az legyen még inkább egy barátnő, akinek elmondhatod a titkaidat, és aki őszinte veled. Hidd el, igazából még nincs is szükságed egy fiúra, csak egyszerűen azért érzed ezt, mert mostanában 10 éves kortól kezdve a legtöbb lánynak van "fiúja". Pedig egy bizonyos korig az ember éretlen egy kapcsolathoz. Ennyi idősen egyébként is könnyen átverhetik az embert. Elhitetik vele, hogy szerelmes, ő meg a nagy rózsaszín felhőtől nem is lát. A szerelem egyébként sem jön csak úgy. Keresem, és majd csak megtalálom... Hát nem így van. A szerelem fog majd rád találni. Addig viszont bizony várni kell. :S Türelmesnek kell lenni, ami nem egyszerű, főleg napjainkban. De azért csak kitartás!!!!!!!!!!! :)

2010. jún. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

10:59 es a korodhoz képest elég éretten felfogod ezt a témát:) ott a pont! : ) egyetértek veled.



t

2010. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Volt1xkérdés ***** válasza:
55%

én nem ez humor kategória f@szom és a helyes válasz


igen nemgáz én 1 35 évs mopst szabadult négert ajánlok ők nagyon megértőek és jól bánnak a 12 éves lányokkal

2010. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

11:06. Köszönöm. Én is felpontoztalak. :)

Ja, hogy humor kategória? Akkor bocs.

2010. jún. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

szerintem csak rossz helyre írta..XD


t

2010. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az meglehet...
2010. jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát azért humor kategóriában van mert 1. kérdésem és nem tudtam hogy tudom máshova rakni, nem ide akartam tenni am Bp.- lakok
2010. szept. 6. 17:05
 9/20 anonim ***** válasza:

Igazad van, hogy a humor kategóriába tetted a kérdésed!

Csak jó humorú pasival érdemes kezdeni, vele vidámabb az élet. A humorérzéke az egyik legjobb szűrő lehet neked.

:D

2010. okt. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 dzsekesz ***** válasza:
azért mert a sex szerelem 18 évtől felfele van jól tetted hogy ideirtad és a 13 éves fiu tőlem is kap egy pontot.igaza van .Ne búsúlj eljön a fiud .Pont akkor mikor legjobban fog kelleni.Addig ott vannak a szüleid,olyan problémád nem lehet hogy ne beszélhesd meg velük.
2010. okt. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!