Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetekm vérfarkas vagyok?

Szerintetekm vérfarkas vagyok?

Figyelt kérdés
folyton vonyítok és nagyon jól morgok is egyszer dühömbe elhajítottam egy medicin labdát 3 méterre......eltoltam egy nehéz vas ágyat 5 máterre magamtol csak hirtelen kb 6 mp alatt...kiszagolom a tárgyakat amik eltűntek sokat vakarózom folyton forró a testem erősebb vagyok alapból 6x erősebb vagyok mint egy átlag ember és éles fogaim vannak
2013. aug. 21. 22:57
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
de ez az egész hogyan lehetséges?:o az ilyenek mint én sokáig élnek vagy mivan most mi lesz velemi félek egyre jobban ölni kívánok..
2013. aug. 21. 23:07
 12/27 anonim válasza:
öld meg a tanárokat... vagy gyere hozzám morogni az ágyba kis vadóc...
2013. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
:D xD de komolyan mivel táplálkozzak? léci segítsetek
2013. aug. 21. 23:11
 14/27 anonim válasza:
óh te asszony állat *.* Grrr
2013. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

hoppá, tegnap pont arra jártam a gépemmel, és lehet, pont téged kaptalak le?


[link]


hú, te tényleg bántalmaznál egy szegény, ártatlan srácot (ez én vagyok)?

[link]

2013. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Utolso kommentelő: :D
2013. aug. 22. 00:11
 17/27 anonim ***** válasza:
uh, remélem nem lapoztál... ott kicsit elkapott a... sportszenvedély.
2013. aug. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Nee.. Te is?? Basszus én is vérfarkas vagyok..:S:$ Tegnap annyira farkasnak éreztem magam, hogy a macskát is elkergettem itthonról. Köcsög dögöt ha megfogtam volna meg is ettem volna.. úgy kívánom a a macskát:SS

Fája bőröm és apám szerint a szemem este világít sárgán:OO Mit mondasz?? Mit kell ennem? Embert ehetek?

Én is lány vagyok...:D

2013. aug. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ha éhes vagy casatlakozz az egyik helyi klánhoz. Ők gondoskodnak mindenkiről. Hova valósi vagy? Ha kell szivesen megmondom a helyi klán nevét. Én is vérfarkas vagyok és a grog klánhoz csatlakoztam és ma már magas rangban vagyok a klánban jó teljesítményemnek köszönhetően. Hány éves vagy a kor sokat számít ugyanis sok klán nem ismeri el a fiatalokat és a vámpír(és egyéb)vadászok elé vetik őket. A vakarózást meg csak a zuhanyzás hiánya okozza? ;)
2013. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
2.kerüet hidegkút...megmondod a kánt?
2013. aug. 24. 14:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!