Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetekm vérfarkas vagyok?

Szerintetekm vérfarkas vagyok?

Figyelt kérdés
folyton vonyítok és nagyon jól morgok is egyszer dühömbe elhajítottam egy medicin labdát 3 méterre......eltoltam egy nehéz vas ágyat 5 máterre magamtol csak hirtelen kb 6 mp alatt...kiszagolom a tárgyakat amik eltűntek sokat vakarózom folyton forró a testem erősebb vagyok alapból 6x erősebb vagyok mint egy átlag ember és éles fogaim vannak
2013. aug. 21. 22:57
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
13 éves vagyook.Hol találom meg őket?
2013. aug. 24. 14:06
 22/27 anonim ***** válasza:
Elküldtem üzenetben a megfelelő információkat és, hogy hogyan léphetsz kapcsolatba velük.
2013. aug. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
49%
Szerintem inkább nézzél minimax-ot...
2013. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
igen vérfarkas vagy jo magam is az vagyok minden teli holdkor át váltkozok ha tobbet szeretnél tudni írj csak rám nyugodtan :)
2013. aug. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

Szia!

Nem rég kitettem én is egy hasonló kérdést, és ugyanezek voltak nálam is.

De sajnos a legkritikusabb válaszolók jelentkeztek nálam, azaz gyorsan leordították a fejem virtuálisan, hogy sok az Underworld (vagy mi), meg hogy ez nem lehet igaz meg ilyenek...

11 éves vagyok és lány úgyhogy ezekre nem tudtam mit írni.

Viszont te valószínüleg vérfarkas vagy!

Én elhiszem neked.:)Bár pl nem toltam el vaságyat és dobtam el medicinlabdát, én is nagyon erős vagyok. És nagyon jó futó.

NEM KIZÁRT, HOGY VÉRFARKAS VAGY!

:)

2014. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Én is lány vagyok és nálam is jelentkeztek ilyesmi "tünetek" nagyon érdekelne engem is hogy most mi van velem 😁 sok sikert , hogy megtudd az vagy e .
2019. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Künzang válasza:
Üdv nemes Vadhölgy! Hol élsz?
2022. szept. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!