Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ehez mit szóltok szkeptikusok?...

Ehez mit szóltok szkeptikusok? Itt a bizonyíték hogy látogatnak minket az idegenek! Mi kell ennél több?!

2013. aug. 23. 21:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
66%
Ez a Szerjózsa jól bevodkázott!
2013. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Most hova csinaljak? Ha vannak is es meg ide is jonnek, akkor mi van?

1 lehetoseg: Nem akarnak semmit, csak gondoltak atjonnek korulnezni. Ez a mi szempontunkbol teljesen irrelevans, adhatunk nekik almas pitet.

2. lehetoseg: Leakarjak igazni a vilagot. Hat hajra, sok szerencset. Ha ide tudtak jonni, nyilvan kepesek vlaguralomra torni, sokat nem tehetunk.

Nos, ezzel ez be is van fejezve, mi a fraszt erdekel akkor barkit is ez??? Egyebkent lesujto hirem van, az urkutatasban elert eredmenyeink az idofaktort es a befektetett penzt tekintve meglehetosen szegenyes. Ennek fejeben egesz biztos vagyok benne, hogy oroszorszagban szabadon cangalnak a kis cseszejukkel, youtube-ra ugyan felnyomjak, de semmilyen tudomanyos oldalra nem.

2013. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is ufó, csak Hoffmann Rózsa vibrátora.
2013. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
érdekes mindig eltakarja vami az állítólagos ürhajót vagy csészealjat. a hülyeség határtalan. xDDDDDD
2013. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ócska trükk. Egy filmstúdió munkatársának sem alkalmaznák azt, aki csak erre képes.
2013. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Semmi. Ennél nem kell több.


/De tényleg. NEM KELL TÖBB!/

2013. aug. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ennyi 23:04 kor még kis hülye szkeptikusként feljöttem ide most meg 06 kor végre találtam bizonyítékot... ár be is rendezkedek és várom őket vazze.
2013. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Látogatnak titeket az idegenek. Hol ezzel a baj? A vendéglátó iparban is van sok, de ott vendégeknek nevezik öket, másutt klienseknek, esetleg másként. Egy ufo még nem jelent rögtön földönkívülit... Én is láttam pár furcsaságot, de ettöl nem váltam "et-hívövé" :D Egyébként az "Ehez" szó sokkal jobban karcol, mint a kérdés...
2013. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Mi kell ennél több? Pl. az, hogy ne trollkodj naponta.


Tudod magam is készítettem olyan fotót Budapestről, amelyen egy ufó látszik. Méghozzá pengeélesen, nagy részletességgel, számítógépes manipuláció nélkül! Akkor még nem is volt PC. (Igen, öreg vagyok.)

Nem kellett hozzá más, mint egy makett, horgászbolt, diafilm és fényképezőgép.

A horgászbottal belógattam a képbe a makettet. A damil annyira nem látszott, hogy retusálni sem kellett.

Mit bizonyít ez?

2013. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Tyűha! A kutya meg a macska!!! Hát ez lenyűgöző! Hiszek emberek, hiszek!!!

És melyik faj látható a videón? A reptoidok, guargumik vagy a poloskoidok? És mikor fognak inváziózni?

Szkeptikuska vagyok, nemtudom mit lépjek :$

2013. aug. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!