Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ehez mit szóltok szkeptikusok?...

Ehez mit szóltok szkeptikusok? Itt a bizonyíték hogy látogatnak minket az idegenek! Mi kell ennél több?!

2013. aug. 23. 21:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kivételesen a "szóltok" szót helyesen írtad le a nagy sietségedben a "szóltók" helyett.
2013. aug. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Ti emberek nem látjátok a fényt,pedig csak nyissátok ki a szemetek és az igazság ott lesz.A földönkívüliek régóta köztünk vannak,teljesen beilleszkedtek a társadalomba,főként az alakváltó ruhájuknak köszönhetik.Elsőnek csernobil-nál szálltak le,ezért is kelet felrobbantani az erőművet.Ezt egy hivatalos könyvből írtam ki.
2013. aug. 24. 02:11
 23/25 anonim ***** válasza:
Más ufohívök meg azt mondják, h már több ezer évvel ezelött is itt jártak... Nem lehet, h te/ti vagy/vagytok vakvágányon, kedves kérdezö? Azt mondod, hogy hivatalos könyvböl írtad ki.. Kérlek írj többet részletet erröl a könyvröl, mert így nem túl hiteles az érvelésed..!
2013. aug. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Hé én meg EZT tudom mutatni:

http://www.youtube.com/watch?v=Ki7eygxl0OU


Ezen nincs egy földönkivüli sem, tehát bizonyíték, hogy a nekünk, szkeptikusoknak van igazuk!

Minekide Idegenek! Hajrá Magyarország, hajrá Magyarok!

2013. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
én hiszek az idegenekben de a hamis videóknak nem hiszek mivel szemmel látható hogy ez hamisítvány!!!
2013. aug. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!