Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok ehhez mit szoltok...

Szkeptikusok ehhez mit szoltok? Felfelé meredező gerinc maradványai, a marsi talajon.

Figyelt kérdés

Ezen a fényképen teljesen világosan kivehetők egy megkövesedett, felfelé meredező gerinc maradványai, a marsi talajon. Kísértetiesen hasonlít ez a lelet azokhoz, amiket időről időre a földön is találnak .


A NASA hallgat az ügyről, s ez a nagyon érdekes benne.


Mi pedig elgondolkozhatunk, hogy vajon mindez igaz-e s ha igen, akkor viszont még tovább is gondolkozhatunk azon, hogy milyen élet lehetett korábban a Marson.


Vagy netán az emberiség is onnan jött, mint egyes tudósok állítják ?



Jó gondolkodást kívánok,kedves Olvasó ……



Prof. Kovács József


[link]


2013. júl. 10. 16:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

>Prof. Kovács József


lol

2013. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
A múltkor még valami megkövesedett gyíkot sejtettek ezen a képen. Most már gerincmaradvány? Egyre érdekesebb.
2013. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Én azt tudom hozzászólni:

Annyian hisznek benne, köztük annyi a szakértő,hogy tudom tanácsolni: Akik biztosak ebben, szakértők is, gyűjtsék össze a pénzt és menjenek fel , hozzák le. "Szakértelem" már úgyis megvan .

2013. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%

Profán Kovács József!

:)


Szerintem a képen 3 béka bakugrást játszik!

2013. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%

En vilagosan kiveheto koveket latok.


Dr. Prof Phd. Dipl. Ing Kovacs Balazs

2013. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
34%
Azért azt tudni kéne mekkorák ezek a csigolyák . Mert jelenthetik egy épület maradványait vagy egy fosszíliát is .
2013. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Az idióták uralják a Földet. Ez a véleményem.
2013. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Shai-Hulud ***** válasza:
43%

Na tessék, véletlenül elejtem az oldalas maradékát, aztán máris azt hiszik, hogy az az állat ott is élt a Marson.

Pedig csak én vacsoráztam ott előző este.

2013. júl. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
Biztos a marsi oroszlánok zabálták le a húst a hörcsögről amit a múltkor posztoltál.
2013. júl. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%
Azért meglátszik pár embernél a színvonal ... Ez egy jó kérdés, látszik hogy nem szórakozásból írták ki, erre szinte az összes válasz trollkodás, ráadásul fel is pontozzák őket . Emberek, mondjátok miért divat hülyének lenni ? Sosem fogom megérteni .
2013. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!