Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valaki kóstolta már meg a...

Valaki kóstolta már meg a saját székletét vagy vizeletét?

Figyelt kérdés
De most tök komolyan kérdem. Ja és csak olyan válaszoljon aki már megkóstolta vmelyiket a 2 közül! (nem mintha én megakarnám enni a saját szaromat, ezt csak úgy kíváncsiságból kérdem) :)

2013. aug. 25. 17:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Kíváncsiságból már nyaltam meg az ujjam pisisen, de egyrészt a kezemet nem szarozom össze, másrészt fúj.
2013. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Igyál meg egy liter tejszínt majd menj el fosni. A végeredmény mennyei..
2013. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én amíg kicsi voltam, elfelejtettem kitörölni magamnak, leültem a földre (így huztam le akkoriban a zoknit), a szőnyegre kiesett egy darabka, én pedig azt hittem, hogy egy sült krumpli, és bekaptam. Hát kb. ugyanaz az íze mint a szaga: SZAR! Ja és sokáig olyan marad tőle a szád! (hagyma feeling). Szóval én azok közé a szerencsések közé tartozok, akik már ettek szart. (bár én nem nyeltem le)
2013. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A vizeletet már igen kíváncsiságból,de azt is akkor ha fehér mert akkor semmi íze nincs, senki se vegye ezt olyannak mint ha fogyatékos lennék vagy is lennénk mert vannak akik ezt szeretik esetleg szexnél is, de ha sárga arra is kipróbáltam de az rossz, fehérnek nincs semmi íze, olyan mint a víz, persze ásványok nélkül :)
2013. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%
Micsoda?? te fehéret hugyozol?? Mert ha az ondóra gondolsz, akkor az nem vizelet :D
2013. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
a 4. válaszolót én sem értem. :) xd
2013. aug. 26. 17:13
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a sima átlátszó pisára gondolt.
2013. aug. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
igen arra gondoltam, ha valaki sokat iszik akkor sokat is jár wc-re az alap, de akkor többször van ürítve a hólyagod és tisztább, ezért fehér. Ezért is kell sokat inni ha tisztítva legyen,meg az ásványok is szükségesek.
2013. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
ok, így már értem. :)
2013. aug. 27. 18:07
 10/19 AkitLáttálÁlmodban ***** válasza:
42%
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                
2013. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!