Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Normális a bátyám, h szereti...

Normális a bátyám, h szereti a saját szellentésének a szagát?

Figyelt kérdés
őszinte választ várok!! Ti szeretitek a sajátotokét?...a bátyám mondta, h szereti szaglászni amit kieresztett előtte.nekem ez furcsa. Lehet h polgárpukkasztónak tűnik a kérdésem, de nem annak szánom, csupán felteszek egy kérdést az "amit máshol nem mertél...itt megkérdezheted" jegyében
2013. júl. 13. 23:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A fiúknak ez a mániája. Hogy mi a normális, az meg relatív. :)
2013. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
Belehet tőle szívni :D
2013. júl. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
48%
Én a menzeszvérem szagát szeretem. Nyilván nem szagolgatom, de kellemes érzés kap el, amikor cserélem. Szóval másoknak is vannak aberrációi, a dolog nem normális, de nem baj! :)
2013. júl. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat. Biztos van vmi biológiai háttere de én pl a menzesz szagát utálom. de a barátom izzadt hónalja meg ízlik, minden más ember izzadtsága viszont taszít :D De senki szellentése nem vonz. Ez fiúknál gyakori jelenség?
2013. júl. 13. 23:44
 5/24 anonim ***** válasza:
73%
én meg a sima p.uncinedvem szagát szeretem. másétól írtózom, de a saját, az valahogy jó
2013. júl. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
55%

ó b.meg 3-as :D nincs a női havi vérzésnél undorítóbb számomra a világon :S kösz hogy írtad majd' ideokádtam xd


én a karomat szoktam szagolgatni mert jó szaga van, "hogy mondjam el hogy vágyom rád, hogy szeretem a bőröd illatát :D"

2013. júl. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Na és az vajon mennyire aberrált, ha valaki egyszerre szereti,

-a menstruációs vér szagát,

-a puki szagát,

-a saját izzadt hónaljának a szagát? :)


Természetesen attól még fürdik rendesen, használ dezodort, cseréli normális gyakorisággal a betétet és más orra alá sem szellent, hogy azok is élvezhessék a szagot... na de mégis! :D

2013. júl. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

Én lány vagyok, és szeretem a saját pukim szagát. És legtöbbször ugyanolyan, ha már számomra is kellemetlen, akkor tudom, hogy valami nem okés odabenn. És kb tudom, hogy milyen szag, milyen problémára utal. :D

Szeretem a kezem illatát, a talpamét is. De jó az is, mikor egy náthás betegségből gyógyulok ki, és a végefelé valahogy más lesz az orrom szaga belülről.

Nagyon illatmániás vagyok, és ha egy fiúnak nem jön be az illata, a saját illata, akkor esélytelen.

Nade, vissza a tárgyhoz, igen, normális. Főleg ha nem henceg vele mindenkinek úton-útfélen :D

2013. júl. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

3 Fúj, én utálom a menzesz szagát, irtózok tőle. Mindig majdnem elhányom magam, amikor betétet cserélek. Blöá:S


De a saját izzadtság szakomat szeretem. Az a fura, hogy nyáron ömlik rólam a víz, de nem érzem büdösnek:D

2013. júl. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Én a sört szeretem.
2013. júl. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!