Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ette meg a kutyám a...

Miért ette meg a kutyám a saját székletét?

Figyelt kérdés
Gyönyörű kutyám van kap enni,de valamelyik nap sétálás közben megette a saját kakiját,ki voltam tőle,szerintetek miért van ez??? Mi van vele???
2011. ápr. 1. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi baj, ez minden kutyánál teljesen átlagos. egyébként ez még semmi, az enyém bele is szokott hemperegni... ><
2011. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én kutyám is ezt csinálta..szerencsére kezd leszokni..:D nekünk azt mondták vagy rossz szokás(bár a te esetedben, gondolom ez az első) a másik lehetőség, hogy annyira "tiszta".. egészséges kaját kap, hogy újra fel hasznosítja..:D elég viccesen hangzik szerintem, de nekem ezt mondta az állatorvos:)..harmadik,hogy éhes, de ez a szövegből kiderült, hogy ez sem lehet nálatok..:)
2011. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mivel eteted a kutyád, de a legtöbb rossz táp illetve konzerv olyan, hogy megeszi a kutya és miután ki jön belőle, ugyan olyan szaga van (a kutya számára) mint az ételnek amit kap. Így a kutya azt hiszi megint a kaja van előtte, és ő újra megeszi. Ez azért van, mert ezeket a tápokat nem tudják úgy megemészteni a kutyák, és szinte ugyanúgy kijön belőlük.

A másik az, hogy lehet, hogy vitamin hiánya van, és ezért onnan próbálja pótolni a dolgot.


A megoldás: Tegyél a kajájába ananászt, ettől büdös lesz a széklete, és nem fogja megenni az ürülékét. Nem kell sok, elég pár kocka és tényleg hatásos.


Mivel eteted egyébként?

2011. ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is csinálja,pedig vitaminokat is kap + szuperprémium táppal etetem (acana)
2011. ápr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vegyes táplálkozáson van,kevés tápot kap,mert gyengék a fogai.Konzerves kaját kap,szerintem finomat,de farhátat is szoktam főzni vagy ami csontok maradnak,tőlünk,de azt csak rágcsálni!Még nem tett ilyet a kutya,de igaz nem régen van velem a kutya mert,úgy kaptam ,de már 6 éves nem mai csirke,de tiszta szép,okos jól van tartva!
2011. ápr. 3. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!