Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy tanuljak meg magyarul...

Hogy tanuljak meg magyarul alapfokon?

Figyelt kérdés
Gondolom ti magyarok vagytok, magyar az anyanyelvetek, azért jöttem ide. Már majdnem egy éve tanulom, de sz.rt sem tudok megjegyezni, egy kib..szott szót sem normálisan, a mondatalkotással emiatt (is) vannak problémáim. A nyarat itt töltöttem Magyarországon, még itt vagyok, hamarosan megyek haza, és nem lesz időm tanulni. Miért ilyen nehéz?? Ti hogy tanultátok meg kiskorotokban? Egy nagy rakás szarnak érzem magam emiatt, semmit nem tudok megjegyezni. Főleg most, hogy így olvasgatok magyar oldalakat, blogokat, és hát a helyesírás... Egy magyar sem tud normáisan leírni egy szót, akkor én hogy tanuljam meg??

2013. szept. 3. 23:19
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, sajnos nem tudok segiteni, mert ugyan magyar vagyok, de annyira nehez ez a nyelv h szinte semennyire nem tanultam meg, vagyis csak par alapszot pl "nem beszelek portugalul". Eleg szar ugy elni h a sajat anyanyelvemen nem tudom megertetni magam, pl. a gyp.kerdeseket sem ertem, csak vaktaban talalgatok mit is kerdeznek. Jajj es az oldal nevet is rosszul irtam, Freud bacsi sirna ha latna.

Most biztos duhos vagy h nem tudtam segiteni es szomoru h Te is igy jarhatsz, de ez van bakker, ez a valosag!

2013. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 AkitLáttálÁlmodban ***** válasza:
Egy Görög-Szlovák-Finn-Magyar-Angol-Amerikai-Arab-Japán-Kínai-Ausztrál agyhalott vagy egy elmegyógyintézetben :)
2013. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Én sem tudok magyarul, csak konyha nyelven gagyogok.


Tudna valaki ajánlani egy jó nyelvtanárt? Sürgős lenne.

És írni is szeretnék tudni, nem csak beszélni.


Sajnos nekem sem a magyar az anyanyelvem. Elnézést mindenkitől, hogy érthetetlenül írók, de nagyon nehéz ez a nyelv.


Please!!!!

2013. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

09-05 16:49 vok


Hahó utolsó, talán a kérdezövel összehozhatnánk egy "Hungarian conversation group"-ot?

Ti nem ismertek jó magyarosokat? hátha csatlakoznának?

2013. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!