Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mással is előfordult már ez?...

Mással is előfordult már ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha a műhelyemben a lámanyálszippantóvasszerkezet pontosan 16,57 cm-re helyezkedik el a bolhaújraélesztőgéptől akkor a tetőcserépből valamint tyúkagyből főzött pálinka alkoholtartalma elszáll és a lila lovam repűlő reptioddá változik. Lehet, hogy a szomszéd Teri néni menzesze kimaradt? Mással már fordult elő ilyen amúgy?

2013. szept. 11. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk Zsiga bácsinak szokott elmaradni de elgondlokodtató.... xd
2013. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem tegnap pontosan ez történt. Egyébként ez azt jelenti, hogy hamarosan meg fog látogatni a Görényember.
2013. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ajjaj az nem jó hír! Viszont ha megszerzem a Teri néni véres betétjét és megetetem a tyúkokkal egy kis békaszemmel együtt, akkor állítólag olyan ürüléket fognak produkálni, ami láttán a Görényember megeszi az egyik karját majd visítva elrohan! Próbáljátok ki!
2013. szept. 11. 18:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszi, ezzel nagyon sokat segítettél. Már egészen depis voltam a Görényember miatt. De már tudom mit kell tennem!
2013. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az ember ott segít ahol tud! Az a Görényember egészen szörnyű dolgokra képes...
2013. szept. 11. 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a Görényember egészen szörnyű dolgokra képes...


Az biztos. Engem pl ismerősnek jelölt a facen.

2013. szept. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!