Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi ez? Esetleg mással is...

Mi ez? Esetleg mással is előfordult már? 17/F

Figyelt kérdés

Van a legjobb barátom akivel régen rengeteget beszéltünk, meg akkor még bármit el mertem neki mondani. Mostmeg le sem szar, nem jön ofa beszélgetni, ha odamegyek nem figyel rám, ha vicceset mondok direkt nem nevet, pedig tényleg minden semmin nevet, és ha problémám van és azt mondanám neki meg még visszaszól h ne drámázzak. Igazából rengeteg barátom van, még több haverom, és sok olyan aki meghallgatja a bajaimat, én mégis azt szeretném ha vele beszélhetném meg, mert régebben amikor még nem szart le, mindig nagy megkönnyebbülés volt neki elmondani. Nem tudom leírni ebben miét más mint mások, csak az és kész. Úgyérzem már mintha full ellenem lenne mindenben. Egyszóval annyi más barátom van, miért nem tudom magam túltenni azon, hogy vele nem vagyunk már jóban?

Egyébként ha valakinek ez mond valamit, amikor iszunk (nem full részegre, csak úgy h épp jobbkedvünk legyen) akkor általában el tudunk lenni.


2012. jan. 12. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is... 17/L
2012. jan. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pont az ilyen embereket kell szelektálni saját magad körül. én is így tettem. ugyan egy igaz barátom sem maradt, de még mindig jobb így. le kell szarni.
2012. jan. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet szar neki hogy neked annyi új barátod van,lehet neki nincs, vagy megbántottad tudtodon kívül vagy mit tudom én...
2012. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Történt valami ami miatt megváltozott a viszony köztetek?

Lehet,hogy megbántottad valamivel vagy úgy érzi,hogy te nem hallgatod meg őt hanem mindig csak ő téged és elege van. Vagy csak féltékeny a többi a többi haverodra. De szerintem elmondhatnád neki,hogy Ő a legjobb barátod és fontos neked és szeretnéd ha megint jóban lennétek. Vagy csak kérdezd meg hogy mi a baja veled? Vagy hogy van-e egyáltalán valami baja vagy miért lett hirtelen ilyen távolságtartó. Lehet,hogy nem is veled kapcsolatos csak bántja valami és magába zárkózik. De ahogy az írásodból kiderült tényleg fontos neked,fontosabb mint a többi haverod szóval mindenképpen próbáld meg kideríteni,hogy mi a szitu. Ne hagyd a fenébe.

2012. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem pont ugyanez a helyzet állt elő bő egy hónapja. Volt egy ilyen igazi legjobb barátnőm, bármit elmondhattam neki, megértett, én is meghallgattam, mindent meg tudtam vele beszélni, aztán szó szerint egyik napról a másikra minden megváltozott. Hiába megyek oda hozzá beszélgetni, le sem szar, egyszerűen levegőnek néz, és engem is nagyon zavar, annak ellenére, hogy elkezdtem most új kapcsolatokat kiépíteni(nekem rajta kívül nemigen volt barátom). Talán az lehet az egyik oka, hogy egyikőnk sem tud túllépni ezen, hogy most nincs kivel megosztanunk azokat a bizonyos mélyebb gondolatokat, és maga az a tudat sem hagy nyugodni, hogy egy ilyen igazi barátság egyszercsak megszűnt.

15/L

2012. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!