Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a legelvetemültebb dolog,...

Mi a legelvetemültebb dolog, amit életedben tettél?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok az igazi rossz fiúk/lányok válaszára:D
2013. szept. 13. 17:34
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
45%
A legelvetemültebb dolog az volt, hogy rákattintottam erre a kérdésre.
2013. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
57%

Jaj hát én nagyon kész vagyok!

De mikor mit?

5 éves koromig játszottam elköltözőst otthonról csak a pakolgatás kedvéért anyut ezzel ki idegelve, meg a babakádamba esti mese alatt bepakoltam kedvenc vackaim mondván úgy temessenek el. (akkoriban halt meg egy rokon asszem)

10 évesen hörcsögömhöz dobtam egy gyíkot barátkozzanak az meg belevágta a fogait a gyík fejébe és kimúlt. Piszkosul szégyelltem.

13 évesen lenyúltam valaki más csókját fiústól. Hozzátéve nálunk még annyi évesen csók volt a szex+ házasság kb szóval nem kell rosszra gondolni.

20 évesen tudtam, hogy ismerős is jelentkezik arra a munkára de nekem is kellett és versenybe szálltam.


22évesen mikor már hónapok óta nem aludtam a friss (nem, pervolral mosva) gyerekünk kakis pelusát a párom feje mellé helyeztem mikor aludt. Mert addig egyszer se kelt fel mellé és inkább beájult alvásszerűen hiába sírt denevér hangon fel a kicsi. Én meg voltam a zöld fejű zombi akinek nőttek a házisárkány pikkelyei.

23 évesen pl párom épp pucéran trónolt mikor elkezdtem kiabálni és visítozni, hogy " jaj úristen megmozdult, gyere gyorsan, azt nézd, mozog!" Ő meg futott mint a hülye, hogy mi van??? Én meg holt nyugodtan odainvitáltam a földre ledobott holmijához ami csak 10 cmre hevert a szennyes kosártól. Aztán megkérdeztem, ugye ez belefog mászni ő is így látta azért ide rakta?

Na ez hatott egy 2 hétig aztán megint ugyanott landolt, vártam egy hónapot majd mikor egyszer elfeledte ezt, és fürdés után vette fel a bokszert rákiáltottam: Úristen vigyázz, megfog harapni!!! majd elmondtam ha valami képes magától belemászni a szennyesbe az már nagyon kiéhezett kis popsi szaggató jószág lehet. Hülyének nézett és közölte mit akarok ez egy sima gatya csak. Én meg meresztettem a szemem, még oda is mentem megtapogatni: Jaaaaa, akkor lehet én pakolom be MINDEN NAP a mosáshoz és nem az kúszik bele? Na azóta eltelt 2 év és megtalálja a kosarat.

"Hogy én mekkora szemmeett vagyok." (Roger nyúl)


Múlthéten pedig nagyot veszekedtünk párommal este és megvárva míg félig elalszik a takarója alá fingottam. foghagymáshúsos menü volt az nap. Minden nőiességemmel.


van még sok, ne bojgassuk

2013. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
41%
Beleszartam a kocsi ventilátorába. Ne tudjátok meg milyen fejet vágott anyám, mikor bekapcsolta a klímát.
2013. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 Martina11 ***** válasza:
75%
Kedves 12-es, a röhögő göcs kapott el a válaszod olvasása közben. Ami pedig elvetemültség az volt hogy elhagytam egy 500 forintost iskolába menet 12 évesen.
2013. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Örülök ha tetszett :D

De én naponta hajlamos vagyok valami irtózatos hülyeségre ha épp unatkozom ás többnyire párom a szenvedő alany.


Pl: Éjjel mentek dolgok mert azért van a francia ágy, de csak ő magasztolta a kárpitosok arany kezét én meg feküdtem mint a jégen elnyalt medve, hogy MOST MI VAN? Lesz vagy nem aranymálna még? Ja már horkolt is, na ez lefújva. Majd másnap reggel (hát mikor máskor ha ő többet alszik???) arra ébredt, hogy bújok, simizem, érzi az erőőt odaát! egyszer csak felsír a mobilom a takarója altatt célzatossan: Mi vagyunk az icikék, mi vagyunk a picikék... hisz oly szép a nóta. Történet vége, hogy pizsomába kergetett végig pucér talpal az akkor 10 centis hóba de nem bírtam jól futni annyira kelett röhögnöm.


De az is odatett mikor mély és épületes társalgást folytattam tesóval a lábamról. Mivel olvasom a sok könyvet a női szexepilről és önbizalomról amiben megtudhattam mily csúnyák is a lábújjaim (amikkel addig semmi bajom nem volt) hát elsírtam magam mikor párom hazajött, hogy a második ujjam hosszabb mint az első és mutáns virslik amik olyanok mint a kezemen lévők és ez mennyire undi.

Na ekkor ő ismerve engem (és magában vígan röhögve) megadta a kegyelem döfés, hogy: Sebaj, az övéi is ilyenek!

Na akkor ő futhatott. (Szomszédaink már csak nevetnek milyen sportosak vagyunk télen nyáron, időnként sunyin aláaknázva a kertbeli futópályánkat - én:vizes vödör, télen jég pályásítva, ő: legot szórva rá stb.- előre élvezkedve! :D )

2013. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 12, gondoltál már arra hogy önéletrajzot írj? nagy sikere lenne! :D


294km/h-val honda cbr1000-el az m3-as autópályán elég elvetemült nem? :D

2013. szept. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Káin,Ábel ne veszekedjetek megint,mert szólok apátoknak!!!

-Éva-

2013. szept. 14. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Megházasodtam:D

Amúgy nem tudom rangsorolni.

Csokit loptam

Elloptam a föcitanár cigijét,egész nap idegbeteg volt,mert nem tudott bagózni

Az iskolai"büszkeségeink"tablóra kitettem a Metallica gitárosát(szerintem ez jogos volt:D)

A legdurvábbakat nem merem leírni a modik miatt

2013. szept. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
12 vagyok: Most blogot csinálok közhangulat javítás/piszkálás miatt. :)
2013. szept. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer belehallgattam egy Justin Bieber számba .... OMFG a füleim...
2013. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!