Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt a legkínosabb -de...

Mi volt a legkínosabb -de egyben legviccesebb-dolog ami valaha történt veled?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Megházasodtam,vazze:D
2013. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Egyszer volt egy iskolai kirandulasom ami 7 napig tartott.Epp lezuhanyoztam es kijottem egy szal turulkozovel es epp az ajto elott kellett elmennem.Ekkor az egyik fiu osztalytarsam benyitott en meg annyira megijedtem,hogy leejtettem a turulkozot,es mezitelenul rohangaltam a szobaban,ekozben a fiu vegignezte a musoromat.
2013. szept. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Legalább filmezte?
2013. szept. 14. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
99%
Amikor 6 éves voltam kimentem az udvarra aztán látom hogy valami barna potyog ki a gatyámból abban a pillanatban rájöttem hogy beszartam aztán szó szerint ezt modtam''Én hülye hatévesen beszarni''
2014. jan. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

2. Válaszoló nálunk is ez volt csak nem Dórinak vagy Cintiának hívnak? :D

Söt még ott olyan is volt hogy felelsz mersznél mondta az egyik hogy bármit megmer és letolta a bugyiját abban megbotlott és a segge a másik lány arcában végződött azon röhögtünk 5 en aztán mindenki úgy tett mintha aludna mert bekopogtak aztán csak a nagyobbak szórakoztak ezért mivel vagy 6x kopogtak meg elfutottak kikiabáltuk hogy takarodjatok már innen aztán az ablakban felbukkant az igazgató helyettes :"D

2015. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Hat ez messze nem volt a legviccesebb de most kapásból 4 dolog jutott eszembe:

- voltunk egy 5 napos kiránduláson az osztallyal es amikor beértünk a szállásra bementem WC zni es éppen be akartam csukni az ajtót...erre az egyik kilincs a kezemben maradt a másik meg a földön landolt...hívtuk a helyi szerelőt es amikor jött be az ajtonkon nem tudtam ki jon be es oda pofáztam neki gúnyosan,hogy mi a probléma...mire kiderült,hogy ő volt az egesz hely igazgatója :DD

-Másik a barátommal volt:

Be akart venni egy kis gyógyszert es elejtette az meg elgurult......en meg kapásból oda mondtam neki ,hogy most aztán tényleg elgurult a gyogyszered..

-A harmadik szinten a szállodában volt...az volt,hogy körülöttünk full idegenek voltak es folyamatosan vmit atguritottak hozzánk mi meg a szobával(tagok) kimentünk mogyorót gumostul szedni .... Aztán megint atguritottak hozzánk ket mogyorót,mi meg visszaguritottunk Huszat....baromira felhördülnek mi meg ott röhögtünk :DDD

- a negyedik az szinten a szállodában volt....a többi osztálytársam fent volt a 4. Emeleten es csoportba voltunk osztva...mire nekem leesett a negyedikrol a cipom,a barátnőm meg annyira megijedt,hogy elejtette a kulcsát ami szinten kiesett az erkélyéről...mire lenéz egy fiú osztálytársam es kiesik a negro a szájából :DDD

2016. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
79%
Én egyszer tesin mikor öltöztünk át észre vettem h nincs nálam tesi gatya és ki vettem valamit a tornazsákból és megkérdeztem oszi.társaim h nincs v.kinél utána esett le h a naci van a kezemben.
2016. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Jottem hazafele az utcankon es mar sotet volt. Sietve setaltam mert mar nagyon fajt a hasam es hivott a wc, ahogy lattam elegge kivolt halva az utca es korbe is neztem hogy van e mogottem valaki ds kozbe setaltam. Persze a fules be volt dugva en meg ugy voltam vele gondolom tudat alatt hogy ha en csak a zenet hallom engem se hall senki es igy kaptam a lehetosegen es ahogy ki kivankozott a gozaramlat hatul ki is engedtem. Nem tudom mennyire volt hangos de elegge az lehetett mert meg fulesen keresztul is hallottam. Ez igy nem is lenne gaz mert hiszen ugy se hallja senki mar mindenki alszik de nem is en lennek ha megusztam volna igy hat termeszetesen pont akkor jott ki egy ember a kapun es olyan csunyan nezett ram hogy le is vagtam rogton h mindent meghallot. Olyan verciki volt hogy gyorsitottam a tempomon azt hazaig meg se alltam.

16L

2017. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Hát ezeken szakadtam!
2017. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
75%

Ez nem vicces, de nagyon durva!

Egy 11 éves osztálytársam sátorozásnál azt mondta, hogy felelsz vagy merszben szeretkezni fog! És megtették!!!

2017. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!