Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a legelvetemültebb dolog,...

Mi a legelvetemültebb dolog, amit életedben tettél?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok az igazi rossz fiúk/lányok válaszára:D
2013. szept. 13. 17:34
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Nehéz megítélni, majd odafönt Szt. Péter segít. :-)
2017. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:
Talán az volt a legelvetemültebb, amikor gyerekkoromban megöltem 20-30 békát különböző módszerekkel. Sokat fa tüskéjével szétvagdostam, jó néhányat földhöz vágtam, kővel, lapáttal agyonvertem, egyet-kettőt megégettem, vízbe fullasztottam. A legjobban azt élveztem, amikor többet összegyűjtöttem, és egymás szeme láttára kínoztam őket halálra. Későbbi fiatalkori rémtetteim csak emberek ellen irányultak, és anyagi természetűek voltak, ezért elmaradnak ettől.
2017. febr. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim válasza:
Utolsó vagyok, és eszembe jutott, hogy volt egy barátnőm, akinél ott aludtam, és húgával hármasban feküdtünk egy ágyban, én pedig húgának a kezébe adtam a szerszámomat. Eléggé rám volt kattanva a kis fruska, pedig még csak 14 éves volt. Ezután az eset után nem láttak többé szívesen annál a háznál.
2017. febr. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Játszótéren a kis játszóházba szartam utána bele hugyoztam a csúudába. Hirtelen ennyi.
2017. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
*csúzdába
2017. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Recska közben fingtam
2017. jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
Egyszer befingottam a busz hátuljába abban bízva hogy a menetszél elviszi a szagot.
2017. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Papucsban vittem ki a szemetet.
2017. okt. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Egyszer bedugtam a fütyimet a kismajom ketrecébe, azt majdnem leharapta.
2017. okt. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!