Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem akar velem senki se...

Miért nem akar velem senki se barátkozni, kol?

Figyelt kérdés

Hiába kezdeményezek állandóan, valahogy sehogy se akar összejönni. Nem ér, hogy Ludwignak vannak barátai... mikor ő sokkal rémisztőbb. *elsápadó arccal Sztálingrád felé sandít*

Segítsetek!

-Oroszország-



2013. okt. 5. 00:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Akkor próbálj meg nagyon kedves lenni a Balti államokkal. Te félsz Fehéroroszországtól, Litvánia viszont nem, mert szerelmes belé.


-Magyarország-

2013. okt. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2013. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
Szerintem próbáld visszatartani a belőled áramló sötét aurát. Akkor biztos barátságosabban festenél.
2013. okt. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

De bátyus... Én olyan szívesen barátkoznék veled! Sőt...

Házasság... házasság... házasság...


-Fehéroroszország-

2013. okt. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Jajj, Erzsi hagyd már~ Totál reménytelen a fazon!! :S Oroszország, szerintem amúgy meg tutira le kéne szállnod Lietről mielőtt elintézem, hogy Varsó legyen a fővárosod, vili!? Ja és előnyös lenne ha... izé, nem vigyorognál olyan totál furán mert az csak Fehéroroszországnak jön be.


-Lengyelország-

2013. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Lengyelország, az pont elég! Mégis mi lenne, ha másnak is bejönne bátyus? Eloroznák előlem! Én pedig nem akarok több hullát. Macerás őket eltakarítani... *őrült vihogás*


-Fehéroroszország-

2013. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

És mi van a Varsói Szerződéssel, Lengyelország?


-Magyarország-

2013. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Ugh, Magyarország... *idegesen fészkelődik* Tudod, hogy most nem arról van szó. Csak tökre unom az orosz képét meg minden. *diszkréten maga elé ráncigálja Litvániát és elbújik mögötte*


-Lengyelország-

2013. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

*remegve lép előre*

O-Oroszország... Ha nem lennél ilyen... ilyen ijesztő kinézetű... meg az aurád, s-senki nem félne tőled.


-Lettország-

2013. okt. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

*pánikba esnek*


LETTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORSZÁÁÁÁG!!!!!!!


-Litvánia, Észtország-

2013. okt. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!