Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Annyira unalmas...

Mit tegyek? Annyira unalmas vagyok, hogy szinte senki észre se vesz, senki se akar még barátkozni se velem.

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Tipikus itthon ülős fajta vagyok, pedig gyűlölöm ezt. próbáltam tenni ellene, baráti társaságot találni, érdekesebbnek lenni, de semmi. Mindig én voltam az akit elfelejtettek hívni, nem várták meg míg végzek a mosdóba és otthagytak, ha épp 5 hely volt valahol külön asztalnál ülök. Sehol se kedvelnek. Unalmas vagyok tudom, de mégis mit tudnék ez ellen tenni? Próbálok beszélgetni de nem is figyel rám senki.. semmi életkedvem nem maradt már, szinte örülök hogy szombaton suli, még úgy érdekesebb a nap mint amúgy..
2012. dec. 12. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Ha ezt hajtogatod, tényleg azzá válsz. Az, hogy valaki csendesebb természetű, még nem jelenti azt, hogy unalmas. Keresd a hasonlók társaságát!
2012. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

mindenki valahol valamilyen szinten érdekes egy másik fél számára. esetleg rossz társaság okozhatja ezt. meg kell magadban találnod az értéket, és a hozzád hasonló nézetű emberkéket.

amúgy ha van kedved, beszélhetünk :)

2012. dec. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Az egyszerűség társasági szinten sokat tud dobni. Bár én is eléggé hasonló vagyok. Ha kitalálsz valami hülyeséget és azt mondod, legyen bármennyire értelmetlen és elrugaszkodott is, akkor máris színesebb egyéniségnek fognak látni. Néha kicsit hülyének kell lenni, bohémnek és már se tűnsz unalmasnak vagy lehangolónak. Ha elmerülsz a gondolataidba, meg túlzottan komoly vagy az riasztó tud lenni. 20F
2012. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Van valami hobbid?

Robbanj be azzal. Engem sem szerettek, aztán X dologban átlagon felli lettem, egyből lettek barátaim.

2012. dec. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

Menj olyan helyre, ahol nem lehet kihagyni!

Pl. hívj el valakit kártyázni!

Akkor Te vagy a kártyapartner!:)

2012. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Én is ilyesmi vagyok. Az a legszebb, hogy nekem ezt még a képembe is vágták. Egyszer azt kaptam egy ismerőstől, hogy életképtelen vagyok, máskor pedig azt, hogy semmire sem vittem az életben, bezzeg a tesóm. Harmadszorra meg az esett tőle rosszul, hogy kérdezte, van-e már valakim. Mikor az mondtam nincs, azt mondta, hogy: "nem kellesz senkinek?". Pedig csak nem akarok most senkivel kapcsolatot, de ezt sem értik meg az emberek, nekik ez nem logikus. De! Épp azért is meg fogom mutatni, hogy van mit felmutatnom az életben. Már hozzá is fogtam. Elővettem a rég elásott hobbimat, és elkezdtem fejleszteni. Már pénzem is származott belőle, pedig nem olyan rég kezdtem újra foglalkozni vele. Te is keress valamilyen hobbit, amiben örömed leled, ez a legfontosabb. És olyan emberek társaságát keresd, akik hozzád hasonló gondolkodásúak, akikkel egy hullámhosszon vagy. Velük minden könnyebb. Voltak emberek az életemben, akikkel sehogy sem tudtam megtalálni a közös hangot, még igyekezetem ellenére sem. Nem lehet mindenkinek megfelelni. Legyél kedves, nyitott, a többi majd alakul.
2012. dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%

Merre laksz?

19/L

2012. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én is szívesen beszélgetnék:)

18/L

2012. dec. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Vedd magad körbe olyanokkal akikkel hasonlítotok egymásra, és egyből nem fogod így érezni. Amúgy meg fogadd el hogyha más vagy mint az átlag, akkor kiközösítenek. De legalább egyedi vagy és nem egy sablon szürke ember.
2012. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%

Ez nem túl jó élet szemlélet, inkább gy nézd,hogy még nem találtál olyan személyt akivel mélyebb kapcsolatot tudtál volna kialakítani.:)

Mit szeretsz csinálni? Van kedvenc sorozatod/filmed/könyved? Menj fel egy rajongói oldalra és ismerkedj, ez jó szórakozás a hétvégékre,ezenkívül szerintem ettől kicsit nyitottabb lennél és ezután simán menne az élő ismerkedés is :)

2012. dec. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!