Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Farkasember lennék?

Farkasember lennék?

Figyelt kérdés
Pár hónapja jelentkeztek a gyakori tüneket: jó hallás , jó látás, jó szaglás. És észrevettem hogy a szemfogaim és az alatta lévő fogaim nagyobbak mint a többi. Teliholdkor elég nehezen alsszom, telivagyok energiával, és többször is felébredek. És egyre gyorsabban futok. ( Trollok pls tartsátok meg magatoknak a véleményeiteket.)

2013. nov. 10. 11:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs ezt kihagytam: A macskákkal egyre rosszabban jövök ki, a kutyákkal egra jobban, és még az idegen kutyákkal is jóban vagyok
2013. nov. 10. 11:23
 2/8 anonim válasza:
Lehet, hogy az előző életedben az voltál.
2013. nov. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
benedvesedtem :$
2013. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak beképzeled magadnak. El sem tudjuk képzelni, hogy a tudat mennyi mindenre képes. De erre több magyarázat is lehet. Sokkal energikusabb lennél? Jó hallás.. Lehet, hogy csak jobban oda figyelsz a hangokra, a zajokra. Jó látás... Észreveszed a kisebb dolgokat is, amiken más ember csak átnéz, ebben a rohanó világban. Jó szaglás.. Mélyebbeket szippantasz, és jobban átérzed a szagokat, az illatokat. Szemfogak? Menj el fogorvoshoz, ő majd talán tudja a választ, hogy miért. Telihold, macska és kutyával való kapcsolatod.. Lehet csak jobban megkedvelted a kutyákat, és nem bírod a macska természetét. Mondd, mióta van ez? Egy sorozat után lettek ilyen észrevételeid? Vagy film? Esetleg érdekel a "Farkasember" téma? JÓ. De ilyen butaságokat ne kérdezz, mert fölösleges. Ha azt hiszed az vagy, egyszerűen járj utána ORVOSI VIZSGÁLATOK által, amit kétlek, de sok sikert!! Puszi :*
2013. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó... Figyelj én imádom a macskákat van macskám is és nem vagyok annyira kutyás. És nem tudom miért van ez hogy a kutyákkal manapság jobban kijövök mint a macskákkal. Amúgy nagyobb társaságban meg nagyon ideges leszek mint pl.: ebédnél is ma. És nem nem egy film vagy ilyesmi után éreztem így magamat.
2013. nov. 10. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor szimplán hasonlít a természeted egy emberek által kitalált mítosz, legenda figura jellemzőihez :)
2013. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem, válaszolók, mind tévedtek. ő egy farkasember.

ha nem hiszitek, akkor nézzétek meg melyik kategóriában van a kérdés.

2013. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végre valakinek leesett a kérdésem XD Legalább valaki kiszúrta hogy milyen kategóriába tettem XDD
2013. nov. 11. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!