Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kíváncsi lennék véleményekre...

Kíváncsi lennék véleményekre az alábbi történettel kapcsolatban, mely egy közelmúltban megtörtént eseménnyel kapcsolatos. (és nem a vicc rovatot szeretném erősíteni). Véletlen?

Figyelt kérdés
Adott egy 30 év körüli srác (egyébként hívő keresztény). Kb egy éve meghalt az édesapja. A srác akkoriban már egy jóideje és azóta is együtt él(t) egy lánnyal és annak nevelt fiával. Azon a napon, amikor a srác édesapja meghalt, ez a nevelt fiú, a párjának gyereke (10év körüli) éjjel felült az ágyán álmából felébredve, azzal hogy ,,ki ez a két ember, aki az ágyán ül". A gyerek egyébként nem ismerte a srácnak (a nevelőapjának) az édesapját, és nem tudta azt sem hogy aznap meghalt (csak azt tudta hogy beteg). Csak ezt követően kb 1 héttel tudta meg hogy meghalt. Ez a gyerek sem az azt megelőző kb 2-3 évben, sem az azóta eltelt kb 1 évben nem "produkált" ilyesmit. Vagyis nem vélt látni éjjel az ágyán ülve embereket álmából felriadva. Érdekességképpen még elmondható az is hogy a gyerek ezen tapasztalást nem rémülettel élte meg, később sem, amikor rákérdezett a srác. Kérdés: mi lehet e jelenség hátterében. Mennyi az esélye a véletlennek?

2013. nov. 2. 20:36
 1/9 Farkas András D. ***** válasza:
Hát, ha megpróbálunk földhöz ragadtak lenni, akkor azt mondanám, hogy akár alvásparalízis is lehetett, vagy módosult tudatállapot, de ha úgy gondolkozunk, hogy semmi sem lehetetlen, akkor azok lehettek szellemek, démonok, angyalok, kivetülések, vagy csak illúziók, ki miben hisz, de ez nem feltétlen természetfelettinek tudható be, de az sem kizárható.
2013. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom
2013. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az agy néha érdekes képeket mutat.

..

Az egyik éjjel velem is történt egy hasonló. Aludtam-aludtam. Egyszer kinyitottam a szemem, és a számítógép mögött láttam egy furcsa lányt, ami nagyon hasonlított a Csillagkapu azgard fajára, de pirosan világított a szeme. Rögtön arra gondoltam, hogy ez egy képtelen baromság, megdörzsöltem a szemeimet, és megint oda néztem. Az ég világon semmi sem volt ott.

2013. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a Csillagkaput. A Star Trek-et se, de a mostani mozifilmje rohadt jó lett.
2013. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

te tuti troll vagy!

h honnan tudom, az elmúlt pár hétben már a sokadik hasonló jellegű kérdésed, ami ilyen gyerekes szellem látós dolgon alapul, jól kitalálva a történetet, mesének jó, de semmi másnak nem!

szavakat bárki le tud írni, és egy szép mesét kerekít belőle, kb annyit ért, amit itt kérdeztél, és leírtál utána.

jobb lenne ha nem fárasztanád már a sokadik ilyen kamu kérdéseddel magad, mert nem is tudom h ilyen mesével mit akarsz bizonygatni?

a magad kicsinyes hitét?

2013. nov. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös válaszoló! Az "59%-ban hasznos válaszokat ad" statisztikát esetedben picit soknak érzem. De azért köszönöm hogy időt szakítottál a kérdésemre és hogy megfogalmaztad ezt az építő jellegű kritikát így ismeretlenül is. Éleslátásod lenyűgöz!
2013. nov. 3. 04:21
 7/9 anonim válasza:
Középiskolás koromban történt velem hasonló a kollégiumban. Bár leszögezem előre, hogy nem vagyok az a fajta, aki sokat foglalkozna a szellemekkel, és ezzel kapcsolatos dolgokkal. Én éjjel szintén felültem az ágyban, mert azt álmodtam, hogy valaki áll az ágyam mellett és beszél hozzám. Mikor kinyitottam a szemem, akkor is láttam egy alakot. A szobatársam is felriadt, állítólag azt kiáltottam, mikor felültem, hogy "NE!" Erre pl. nem is emlékszem. Arra sem, hogy mit beszélt az alak. Reggel tudtam meg, hogy az egyik barátom éjjel vonat alá vetette magát. Nem beszéltem erről senkinek, mert úgyis bolondnak tartottak volna.
2013. nov. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
kérdező, ne fáraszd magad:)
2013. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, engem a te éleslátásod nem nyűgöz le, mert az 5-ös nem 59%, hanem 58
2013. nov. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!