Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Gyarmatosítani akarom az...

Gyarmatosítani akarom az Antarktiszt. Mit vigyek az útra?

Figyelt kérdés
Hajóval megyünk ( Litanic a neve ) kb. 500-600 emberem már van. Építőanyagot, élelmiszert és tűzifát viszünk, ezen kívül kell-e még valami? Esetleg országnévre, vagy kikötési helyre is mondhattok javaslatot, nevekben nem vagyok jó. Egyébként kommunizmust akarok majd, én leszek majd a diktátor. Ha gondoljátok jelentkezni is lehet, van még hely:)

2013. nov. 11. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevés! Vidd magaddal a magyarországi 800 ezer cigányt. A pingvinek és fókák talán örülni fognak nekik.
2013. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet. De nekem munkaerő is kéne :D
2013. nov. 11. 15:07
 3/6 anonim válasza:
45%
Ha már megkérdezted, akkor vidd el a pszichiátered is. :)
2013. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dalek Traak ***** válasza:
Az nem lesz olyan könnyű. Ugyanis az Antarktisz jege alatt egy egész fejlett civilizáció található. Ezek az ott élő lények (ugyanis idegenek) nem szeretik a gyarmatosítókat.
2013. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
és az emberevő hóemberekről ne is beszéljünk!
2013. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 David82 válasza:
Fát ne vigyél magaddal, mert ott jégből szokás építkezni. Építtess magadnak egy jégpalotát, ahol élhetsz. Vihetsz magaddal az útra munkásokat (ezek között lehet roma is) akik dolgoznak neked, és akiknek majd jegeskávéval meg halkonzervvel fizetsz. Vigyél magaddal whiskeyt, és létesíts egy kereskedelmi csomópontot, ahol exportálhatsz halat, sózott rozmárhúst, sarki farkasprémet.
2013. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!