Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Veletek milyen vicces dolog...

Veletek milyen vicces dolog történt az iskolában (aranyköpés, stb. )?

Figyelt kérdés
Aranyköpések, vicces események, meg egyéb ilyenre lennék kíváncsi, de szigorúan csak iskolait szeretnék kérni! :)

2013. dec. 6. 17:21
1 2 3 4
 11/38 Egy ork ***** válasza:
87%

Most jutott eszembe egy régi doga:

7 pont. Egyes.

Írtam egy jó kis hangrendszert (7.1)

2013. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

1. 12.-ben frissen végzett magyar tanárnő jött a suliba, és kinézett kb. 16-17 évesnek. Egyik oszt. társam is azt hitte, hogy gólya, oda is ment hozzá, hogy szia cica, mit csinálsz hnap este. Megalapozta az évvégi sz*r jegyét :D

2. Ez április elsejei Volt még általánosban egy ének tanárunk aki minden táblára írás után kezet mosott a csapnál. Az osztályunkban két csap is volt, és az egyik rossz volt. Volt is felette egy tábla, hogy "rossz, nem működik".

A jó csapot kicsit szétkaptuk, és beletettünk egy kemény papírgalacsint középre, úgyhogy ha valaki kinyitotta a csapot, körbe spriccelt a víz.

Be jött a tanár, első Kodály kotta után ment kezet mosni, persze a rossz csaphoz. Nem nyílt ki. Röhögtünk. A tanár azt hitte, hogy ennyi volt, nincs humorérzékünk, és megúszott minket. Magabiztos mosollyal ment a másik csaphoz, ami sikeresen szétáztatta az öltönyét. Szegény nagyon meglepődött, sírva röhögtünk rajta :D

2014. ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
39%
Aranyat még nem köptek az arcomba, csak nyálat.
2014. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyszer gimiben volt egy olyan feladat hogy szerelmes verset kellett írni, és beadni névtelenül (vagy aki akarta ráírhatta a nevét).

Na most a tanár felolvasta és szárnyaló szívem helyett szarnyaló szívemet olvasott, nem csoda, hiszen az is volt oda írva.

Szerencsétlenségére az alkotója ráírta a nevét :D

2014. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

13-as,azt nekem is!:D Meg nálunk is volt olyan mint amit a 11-es írt,nem tudom hogy nekem,vayg a barátnőmnek,csak 5.1-esbe:DD

Apropó ha már tábláraírásról van szó,a töritanárunk úgy ír a táblára hogy előtte a levegőben lerajzolja az első szó kezdőbetűjét,alig bírja elkezdeni a sort,mi mindig azon röhögünk,de ezt így nehéz leírni,meg ugyan ezen a tanáron még azt is röhöjük hogy nyújtogatja a nyelvét,mint a kígyó,és ilyn hosszukás,hegyes kígyó nyelve van(gondolom amikor össze van ragadva a szája,akkor csinálja).Egyébként ezt a tanárt szét szivatjuk,mertz egyszerűen olyan hülye,hogy az már fáj,össze-vissza írkálja a dátumokat a táblára,sorrend nélkül és akkor csak lesünk hogy akkor most mivan?Sdemmit nem érteni a magyarázatámól,egyiki órán azt mondja hogy következő órán írunk,utána jön és ja mégsem,mert ezt meg azt nem beszéltük meg vagy a fele osztály nem találta meg....Olyan gyorsan mondja a fogalmakat TZ-hez hogy annyi idő alatt még ki se mondod mégegyszer,nemhogy le tudd írni...Na meg még 5.-6.-ban volt egy "kedves" kis magyartanárunk,szerencsére már nem ő az,lehet ebben benne vagyok én is,mert ofő külön említette a nevemet hogy reméli,most nem lesznek gondok.Na,én azelőtt egy tanárnak se mertem beszólni,na de ez szörnyű egy banya volt és nem volt hozzá egy normális mondatom se,de nem bírtam ki hoyg ne szóljak neki vissza...Folyamatosan küldött ki arizóna szobába,ahol idén már nem is voltam kinn.Aki nem tudná,mi az az arizóna szoba,az úgy van hogy ha rossz vagy,először figyelmeztet a taná oszt fel kell olvasnod ilyen szarságokat hogy kinek a jogait tartod tiszteletben meg ilyenek,aztán ha utána is "zavarod" a többieket,akkor adnak ilyen "beutalót" oszt ott meg ilyen hülye kérdőívet kell kitöltened hogy mit csináltál,meg miért,és ha összegyűlik bizonyos számú ilyen,akkor már rendörségi,vagy gyerekjólét dolog is lehet belőle,ami azért fura...na mindegy,nálunk 1-2 botfülű tanár mindig félrehallja hogy beszélt valaki,kiküld mást,aki meg se szólalt,de az a másvalaki se zavart senkit,csak max unatkozik atanár...Bocsi hogy ilyen hosszúra fogtam,meg a hülye fogalmazásért,de siettem....

2014. ápr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
72%
Előző vagyok,meg volt már olyan is,hogy benyögtem egy kérdésre csak úgy spontán valami szót,pl.kecske oszt majd megszakadtak,meg a tanár is...
2014. ápr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
89%
LOL, bár arannyal köpnének le nyál helyett, mostanra milliárdos lennék! xD
2014. ápr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Jók!

Várok még.

A tegnapi adagból a vízcsapos nyert nálam, de a több is jó volt.


A Humor Heroldoknak javaslom, hogy nézzenek utána az aranyköpés fogalmának...

2014. ápr. 23. 17:45
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Velem ez magyarórán történt.

Fel kellett olvasnom egy mesét az olvasókönyvből.

Kb.a közepénél tartottam.

Ez volt a mondat:

"Július 22-én a tüzes barátnak egy jól irányzott bombája keresztülszakította a török hadi szertár boltozatát,és betört a lőszerraktárba."

Erre én:

"Július 22-én a tüzes barátnak egy jól irányzott bombája keresztülszakította a török hadi szertár boltozatát,és betört a lÓszerraktárba."

Erre mindeni elkezdett röhögni,én meg a végén alig tudtam visszatartani a nevetést.XD

2014. máj. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 mgymester válasza:
100%

Nekem 3 jutot eszembe mind 3 angolon.

1.A birtokos jelzőkről volt szó és az egyik haverom aposztróf helyett petroforszt mondott mindenki röhögött a tanár még fel is irta és 2 év múlva is ezzel húzta a haveromat.

2.Olvastam egy szöveget és feszt fud helyet fszt fudot olvastam persze mindenki röhögött.

3.A tanár írta,hogy pince csak a c-t és az e-t túl közel írta és mindenki azt olvasta,hogy pna.

2014. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!