Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet hogy megharagudott rám...

Lehet hogy megharagudott rám az xbox-om? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Játszottam vele délelőtt a barátnőmmel és délután kipróbáltam a tv-men egy másik xboxot. Miután összeszereltem a próba után a sajátomat nem olvas be semmilyen játékot.. Lehet hogy megharagudott rám? Nem nem vagyok ilyen hülye, komolyan ezt miért csinálja?

2013. dec. 8. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Oh my fucking God! -.-" Technikai oka van annak te kis kocka, nem érzelmi.
2013. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
44%
XD ne már bakker :D. Szerintem tuti kiakadt rád mégis hogy képzelted? :D
2013. dec. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
emberek odaírtam hogy tudom nem érzelmi gond ez :D de amúgy miért lehet ez? berakom azt a lemezt amivel délelőtt játszottunk és reading-et ír kb fél percig aztán open tray :) semmi nem történik..ha a telepített játékok közül akarom indítani akkor meg kiírja hogy tegyem be az eredeti lemezt..
2013. dec. 8. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Az ixbokszok nem így szoktak működni? Azé x boksz mer hogy x a változó. Tehát változó, hogy éppen mien naplya van. Most rossz napot fogott ki ő is meg te is. Ez van. Főzzél neki meleg kakaót.
2013. dec. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Úgy tűnik meghalt az olvasód, valszeg lézerfej csere kell neki.
2013. dec. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is gyatra egy két játék, amit 15 percbe telik elindítani. Próbálkozz.
2013. dec. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
két hónapos xbox, lehetséges hogy máris elkopott?
2013. dec. 18. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!