Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ismertek varázsigéket nem?...

Ismertek varázsigéket nem? Semmi baj J Ügynök mindent megtanít nektek a többi lent.

Figyelt kérdés

Sokak szerint a varázslat nem létezik, de Én J Ügynök bebizonyítom az ellenkezőjét. igen jól hallottátok az ellenkezőjét! itt J Ügynök varázsló-tanodában mindent megtanulhatók eme csodálatos képességekről. szkeptikus vagy? semmi baj belőled is lehet varázsló, mint annó mentoráltam Harry Potter. De büszke is vagyok rá. na vágjunk bele a lecsóba link... [link] most, hogy elolvastad majdnem biztos, hogy varázsló vagy mostmár magad is boldogulsz

Üdv, J Ügynök és a teszt kérdés Figyelem! nem terhességi tesztről van szó...


2013. dec. 23. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

J Ügynök! Ön sosem alszik? Ezt mégis hogyan csinálja, kérem árulja el.


Üdv.: K

2013. dec. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves K Ügynök én mindig friss vagyok és üde egyébként is reggel 6-tól dolgozók észnél kell legyek . civilként eladó vagyok használt készülékkel kereskedek persze. Ez csak álca. De ezt ügynökként maga is tudja. :-D
2013. dec. 23. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:
:D
2013. dec. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dalek Traak ***** válasza:
Ilyenforma varázslat nem létezik. Varázsigék..... Ostobák!
2013. dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dalek Traak ***** válasza:

Hé és ki mert belerondítani az én dicsőséges nevembe! EXPLAIN!!!

A felelősök mind meg lesznek semmisítve!

2013. dec. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!