Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Most aki jártas a természetfel...

Most aki jártas a természetfeletti dolgokban (mágus) az milyen varázsigéket tud? Pl:tűzgolyó, jégeső vagy mi xd

Figyelt kérdés
Én nem nagyon hiszek benne , de vannak furcsa jelenségek... most akk mi a helyzet? Őszinte NORMÁLIS válaszokat kérek a téma hozzáértőitől!
2011. jan. 9. 16:05
1 2
 1/14 anonim válasza:
Neked sem ment agyadra a wow
2011. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
wingardio leviosa
2011. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

tűzgolyót úgy csinálhatsz, ha azt kiabálod hogy SPACE! SPACE!

de ez csak akkor működik ha a neved márió

2011. jan. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Van egy, de ahhoz kellenek kézmozdulatok is, és lassan jól hangsúlyozva kell kimondani hogy ka-me-ha-me-ha. Az erőssége annak függvényében alakul a végén milyen hangosan üvöltesz
2011. jan. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ő hát persze, én varázsló vagyok és én mindent tudok.
2011. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Sok gyakorlás és tanulás az ára minden ilyen dolognak,ami egy átlag kitartású ember számára tökéletesen elérhetetlen. Ezzel biztosítva azt,hogy illetéktelen kezekbe kerüljön az erő.
2011. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
az uccsó még jó válasz volt kajakén se naon hiszek benne de hallottam már pár fura sztorit ezért hülyék kíméljenek pls
2011. jan. 9. 23:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Te megtetted ezt velünk? Gondolkozz, ha valaki ért ehhez, az tuti nem ad egy halvány kiindulópontot se az egészhez, sőt ő lesz az első kétkedő, aki azt mondja hogy ez az egséz nem létezik. Szerinted bárki kiírná ezt az internetre, főleg ide? Még ha létezik is, itt sohasem fognak segíteni
2011. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Hát egyszer berobbant a kezemben egy öngyújtó, szép nagy tűzgolyót csinált.. Varázsló vagyok? :OO
2011. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben tényleg azt hiszed, hogy ez a mágia, akkor elég gyerek vagy még. Ez a mágia a mesében vagy A varázslótanoncban. A valódi mágia nem más, mint a pozitív gondolkodás és a szeretet. Az élet egy csoda, vannak gyógynövények, mérgező növények, létezik elektromosság, te is tudsz valamennyit gerjeszteni, létezik a gravitáció, kialakultak az ásványok, tudunk porcelánt égetni, papírt csinálni, festéket létrehozni.

Az ezotériával foglalkozó emberek nem azonosak a mesebeli varázslókkal.

2011. jan. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!