Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Írjon valaki varázsigéket,...

Írjon valaki varázsigéket, igézeteket, szertatásokat! Hisztek a vámpírokban és a ráolvasásban? Ha igen miért ha nem akkor szintén miért?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
azt nem irok.hiszek,valamenyire hat a ráolvasás is.azért mer vannak.
2011. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Aki a képmást készíti, aki varázsol -

A rosszindulatú arc, a gonosz szem,

Az ártó száj, az ártó nyelv,

Az ártó ajak, az ártó szavak,

Ég Szelleme, emlékezz!

Föld Szelleme emlékezz!"

2011. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Bloody Mary
2011. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
78%

Ha nem gond, nem sorrendben válaszolok, csak egyszerűen, a lényeget utoljára hagyva.

Nos, először is a vámpírokban nem hiszek. Hogy miért? Mert butaság, a vérszívó embermaradvány, túl erős, túl tökéletes(tudom, nem az Alkonyatról van szó, bármennyire is vagyok ezós, hülye nem vagyok, én is a mában élek :)), egész egyszerűen hihetetlen! Főleg merthogy komoly varázsló létemre még nem sikerült erre találnom igazolást, pedig éveim alatt nem egyszer kutattam ezután a téma után.


A ráolvasás? Máris egy másik téma. :)

Mikor "varázsló-tanulmányaimat" elkezdtem(vagyis mágia után kezdtem nézni) akkor elég jelentős részt foglaltak el a ráolvasások. Számomra ez sokkal hihetőbb téma, egy, a mágiához sokkal közelebb álló dolog. Mert van értelme, nem pedig badarság. Hasznos, vagy rosszakaró célból. (Gondolom ezzel tisztában vagy, de ha mégsem akkor gyorsan elmondom: Amíg a ráolvasás hasznos addig varázslásban gondolkodunk, mivel az jót tesz, stb. Amint rosszakaró, esetleg saját céljainkra használó ráolvasásról van szó, máris boszorkányságról van szó.)


Nos, szerintem a varázsigék, szertartások a legizgalmasabb téma, szóval azt akartam legutoljára hagyni. :)

A kedvedért elővettem a réghasznált könyvemet, csakhogy idősebb, beváltabb igéket tudjak neked mondani.


Igék:


A 4 alapvető varázslat:


-mozgató varázslat: 3x suttogva kiejtve: Szezám, tárulj! (ajtót nyitó varázslat, egészen egyszerű)

-átváltoztató varázslat: Animorfum (kikell ejteni az emberre, akit át akarsz változtatni, de megfelelő hanglejtéssel, amihez tanultnak kell lenned, különleges tükörrel kimutatható az ember)

-gyógyító: Suglaltalo (de ezt SOHA ne alkalmazd, amíg nem vagy mestervarázsló, ezt még én sem merem, pusztán csak kiváncsiságból jártam utánna!)

-érzelmi varázslatok:Inte gento (használatuk TILOS!)


egyéb igék:

Tárgyak láthatatlanná tétele: Hokus, pokuzz, tontus, talontus, vandes, veleriter jubeo. (a hosszúságának oka, hogy ez nem alapvarázsige, hanem kifejlesztett, mint Dr. Kee tárgykeresője is)

Félelemérzet okozása: Sungala-bungla/Sungala-bunga (próbálgatni kell, kinek melyik esik jobban)

Dr. Kee tárgykeresője: SUBITO! RAPIDO! GYORSAN! VITE! (latin ejtéssel)


Szertartást talán elég egyet mondanom, ez egy szerelmi lesz:

-A kiválasztottadtól szerezz valamit(az általános és legjobban ható a haj, de mivel ez nem voodoo, így megfelel egy általa használt tolldarabka is. :)) majdpedig mondd el suttogva: De fite, la crista. De fite, le empehn. De fite, le ehnum. Ezután tegyél a saját hajadból egy szálad a kiválasztott mellé, és mondd el még1x, kicsit hangosabban, erősebben. Ezután (lehetőleg egy üvegbe) gyújtsd meg és a füstöt hagyd elszállni. Az égiek majd tudják a jelzést.(nem vallásos a dolog, talán még mitológiai se, de mivel latin, lehet alapja)


Remélem adtam egy kis gondolkoznivalót.


Egy varázsló/boszorkány

2011. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4%
Ide csak 16 éven aluliak járnak ?! :(
2011. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
Össze kéne dobnom egy vámpír partit. Honnan lehet szerválni Varázssityakot ?
2011. szept. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező!


Először ia a vámpírokban nem hiszek mivel a kultúrtörténet igazolta hogy a vámpírság mítosza a vérszegénységhez kapcsolódik. A sápadt bőr a fényérzékenység stb mind tünetek.


A ráolvasás pedig működő dolog. Alapvető tulajdonsága hogy az akarattal megfogalmazott cél testet ölt és elindítja azokat a folyamatokat melyek elvezetnek a kívánt eredményhez. Enne működéséről ha írsz egy privátot bővebben is mesélek. Túl sokszor írtam már ide le és unom a szkeptikusok gügyögését és a buták bohóckodásait.



Ráolvasást mellesleg bűrki könnyen öszeállíthat. Nem más ez mint egy hagyományos értelemben vett ima.


megszólítással indít az úr vagy úrnő felé dícsérettel ha szükséges.

majd elmondod mit szeretnél aztán kéred azt az entitást akihez imádkozol hogy segízse utad. Nem szabad erőszakoskodni mert ők is korlátozott lények és nem tehtnek meg akármit. -erről is bővebben ha írsz és érdekel.

Végül megismétled a kérésed és lezárod az imát.


Régebben nagyon sok árolvasást vagy kisebb versikéét írtam. De az évek alatt elsajátítottam más módszereket is és egyre jobban szorultak ki a használtból. Azonban ha kezdő érdeklődő vagy szívesen megosztok veled egy kettőt a példa kedvéért.


De hogy példázzam mennyire hatásosak is a ráolvasások.


Egyik ismerősöm autóbalesetet szenvedett és úgy hozták vissza a halálból az orvosok és intenzívre került. mikor meghallottam 20-30 percen keresztül kértem az gyógyító szellemeket és istenségeket hogy segítsenek rajta és mentsék meg az életét. A műtétei végül sikerültek de még kb 3 napig intenzíven volt de javulni kezdett az állapota.


Végül mikor kijött a kórházból mondta hogy az orvosok csodálkoztak hogy milyen hamar felépült. Nem tudom tökéletesen megmondanih ogy csak az ő szervezete győzött vagy segítettem e rajta én is. De biztosan tudom hogy eljutott hozzá az az energiatöbblet ami hozzájárult a gyógyulásához.



Egyik fentebbi kommentelő magát gyakorlott mágiahasználónak írta le, bár több mint valószínű a postjából ítélve hogy kamu. Azonban a kérdezőnek annyit tudok javasolni hogy nézzen hitelesebb forrás után.


Ha érdekel a dolog és más is ebben a témában akkor küldj privátot és legjobb tudásom szerint válaszolok vagy adok szerzőket könyvcímeket amik segíthetnek helyrerakni a dolgokat.

2011. szept. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Bocsi, h nem a kérdésre válaszolok, de engem is a válaszok érdekelnek :)

Kedves utolsó válaszoló! Vmiért nem tudok neked privát üzit küldeni... :( Engem érdekelne a téma!

2011. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!ÉS a nem idetartozó válaszokat kevésbé.Tartsák meg maguknak a méltatlankodást!A többieknek meg nagyon sokat segíttettektek.
2011. szept. 7. 20:21
 10/12 anonim ***** válasza:

Bár lehet, elsőre haszontalan szövegelésnek tűnhet válaszom, de saját tapasztalataim vannak.

Írj magad igét, sokkal jobban beválik, mintha egy idegen által írt igét használnád, mert szívedből s lelkedből írod. Nem baj, ha nem rímel.


A vámpírokban nem hiszek, sem a Balkán sem más tájak vámpírjaiban vagy vérszívó démonjaiban. A lidérccsirkében sem. A miértekre a mítosz és legenda, népi kultúra, legendabeli állatok és lények szavakat használom, s ez mindent megmagyaráz.

2011. szept. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!