Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan égessük le magunkat...

Hogyan égessük le magunkat idegen országban? :D

Figyelt kérdés

Decemberben lesz egy iskolai kirándulás Prágába és én meg a barátnőm kitalátuk, hogy ott leégetjük magunkat mert ugysem ismernek :D

egyenlőre csak ilyeneknél tartunk, hogy a buszmegállós táblába beleverjük a fejünk meg idegenekkel fotózkodunk :D

adnátok néhány tippet mit csináljunk még? :D


2009. nov. 28. 17:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%

Hát, ha nektek az kell, hogy a magyarokról azt higgyék idióták akkor csináljátok. De ha ott lennék én magam verném a fejed a buszmegállós táblába. Te és a barátnőd nem érdemlitek meg, hogy MAGYAROK legyetek. A helyedben elásnám magam.

Megmondanád hány éves vagy? Mert valószinű nem vagy több 14-16 évesnél. Én 15 vagyok és 100% MAGYAR. Ilyet sosem tennék. Nem akarom, hogy azt higgyék rólunk magyarokról, hogy nem vagyunk normálisak. Nincs elég bajunk így is?

2009. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Szerintem meg egyáltalán nem számít hogy ki milyen nemzetiségű. Ezt kiránduláson tennék szórakozásból, amolyan egyszer-megteszed-többet-soha-sehol féle dolog : D mellesleg 17 vagyok és 100%ig magyar és teszek ilyet mert sajnálom hogy minden ember olyan unalmas, hétköznapi és senki sem mert őrültségeket csinálni.

Azt meg hogy mit gondolnak rólam olyan emberek akik életükben egyszer látnak, azt leszarom :D

2009. nov. 28. 21:13
 13/18 anonim ***** válasza:
93%
mindjár beszarok a röhögéstől :D:D :D:D:D am ez jó ötlet:D bringával elesni 1 patkán és felállni leporolni magad,. még élek még élek :D:D
2009. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Haverom nagybátyja Görögországban nyaralt a feleségével,elkezd alkudozni a rákra, és végül feljebb ment az ára.Erre mérgében ráordított a pincérre:

-B*zdmeg te nem értesz magyarul!

A pincér pedig:

-B*zdmeg de értek:)


Pórbáljatok magyarokat találni vicces fazonok a külföldi magyarok.

2009. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%
Egy kanna benzin és egy öngyújtó... az elég égő :D
2009. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%
Amikor le akartok ülni valahova közben csempésszetek magatok alá egy fingópárnát.
2009. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi a nővéremmel nyuszisapiban rohangáltunk budapesten:)De ha pl. bohoc orral uszo szemcsibenöltözködés érdekesen kivülre az alsónemüt alá a norm tuhát az több a soknálXD De ha énekelve ugrándozva vévivugráltok egész prágán asse teljesen norm... főleg ha hangosan énekelszXD ordibálj hasonló szavakat amiket ott használnak csak éppen érthetetlenül...Meny oda egy emberhez és mutogasd el neki h vécére kell menned vagy hogy kell neked egy kivehető ndk tetős turmikgép sárga színben v ilyemi...mást nem tok mondaniXD
2009. dec. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
75%
XDDDDD omg
2010. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!